Odlot rzeczniczki PiS. Kaczyński boi się tej afery jak ognia

Odlot rzeczniczki PiS. Kaczyński boi się tej afery jak ognia Źródło: for. flickr.com

Nad partią Jarosława Kaczyńskiego cały czas wisi widmo ogromnej afery. PiS stara się jak może, aby odsunąć od siebie wszelkie podejrzenia i powiązania, zwalając wszystko na PO. Czy partii rządzącej uda się uniknąć afery na miarę Amber Gold?

Członkowie obozu rządzącego usilnie starają się odsunąć wszelkie podejrzenia padające w ich stronę w sprawie afery GetBack. Jedna z rzeczniczek Prawa i Sprawiedliwości w swojej wypowiedzi ewidentnie odleciała. Wystąpienia członków partii rządzącej w tej sprawie są za każdym razem bardzo nerwowe i skupione na jak największym napiętnowaniu PO. - Sprawa GetBacku to sprawa tylko i wyłącznie Platformy Obywatelskiej. Firma powstała w 2012 roku, zarobił na niej najwięcej Leszek Czarnecki, znajomy Grzegorza Schetyny, kierownictwo GetBacku i osoby, które świadczyły chociażby usługi prawne dla tej firmy. W naszym rządzie instytucje działają sprawnie, ludzie są zatrzymywani, stawiane są zarzuty. Mam nadzieję, że ta sprawa zostanie wyjaśniona, natomiast wszelkie ataki, próba zrzucenia odpowiedzialności na partię rządzącą jest tylko rozpaczliwą próbą wybielenia Platformy z zarzutów, które im publicznie stawiamy – mówiła Beata Mazurek.

PiS boi się afery Getback

Główne zarzuty ze strony PiS pod kątem PO są związane z datą założenia firmy. Cały czas powołują się, że to właśnie podczas rządów PO GetBack rozpoczął swoją działalność, zapominając, że samo założenie firmy nie jest przestępstwem. Według wielu internautów, zachowanie Prawa i Sprawiedliwości przypomina tłumaczenia osoby, która została złapana na gorącym uczynku. W takiej sytuacji chcą całą winę zrzucić na innego. Wiele osób wskazuje, że to właśnie podczas rządów PiS firma przeprowadzała swoje działania, które wywołały całą aferę. Dodatkowo na niekorzyść Prawa i Sprawiedliwości wpływa fakt, że nie chcą powołać komisji w tej sprawie, a to właśnie PO wnioskowało o takie postępowanie. Cała sytuacja dla wielu wygląda w ten sposób, że PiS odsuwa od siebie wszelkie oskarżenia, jednocześnie nie chcą wyjaśnić całej sprawy, jakby bali się, że na jaw wyjdą pogrążające ich informacje. Taki scenariusz byłby dla nich kolosalną porażką, a trzeba przyznać, że i bez tego ich wizerunek mocno ucierpiał w ostatnim czasie. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. OFICJALNE: Donald Tusk właśnie odpalił polityczną bombę atomową!
  2. Szyc się przyznał. Jest chory, do końca życia się nie uwolni
  3. Polacy WYRZUCENI z hotelu! To jakieś szaleństwo, nie odpuścimy
źródło: crowdmedia.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News