Prawicowy portal Fronda.pl wielokrotnie udowadniał już, że nie ma takiej granicy absurdu, której nie dałoby się przekroczyć. Tym razem przekonał się o tym Cristiano Ronaldo.

Dziennikarze Frondy posyłali już ludzi do piekła za niemal wszystko. Dziełem szatana były animowane filmy z tuptającymi pingwinami, popularne kreskówki, lalki dla małych dziewczynek, gry komputerowy, filmy i piosenki.

Od wnikliwych analiz ekspertów z Frondy nie uchronił się także Cristiano Ronaldo. Zdaniem dziennikarzy, piłkarz ma przechlapane. Okazuje się bowiem, że po imponującej piłkarskiej karierze czekają go wieczne męki piekielne. Za co?

Nie tak dawno temu świat obiegła wiadomość, że znany piłkarz wynajął surogatkę, aby ta urodziła ma dwójkę dzieci.

– To doskonały przykład, jak pieniądze z showbiznesu, w który przekształca się ostatnio sport, mogą zaszkodzić.

Pożałowania godne! A naszą młodzież zapatrzoną w przykład piłkarskiego geniusza z Portugalii zachęcamy, by znalazła sobie innego idola. Ten niestety jest przykładem tylko na to, jak iść prostą drogą… do piekła. Oby Bóg doprowadził do jego nawrócenia, publicznej pokuty i żalu za grzechy – czytamy.

Sam Cristiano Ronaldo do tej pory nie skomentował jeszcze faktu skazania go przez Frondę na tysiące lat smażenia się w kotle.

...

Zobacz również