Gwiazda TVP ujawniła szokujące kulisy odejścia z pracy. Koniec spekulacji

Gwiazda TVP ujawniła szokujące kulisy odejścia z pracy. Koniec spekulacji

Nieporozumienie i konflikty za kulisami planów filmowych to żadna nowość. Wiadomości o tym, że aktorzy odchodzą z seriali, w słyszymy co chwilę, ale i tak za każdym razem jesteśmy wstrząśnięci tymi informacjami. Gwiazda TVP właśnie ujawniła przyczynę swojego odejścia z "M jak Miłość"!

Minęło już kilka lat, odkąd ukochana postać Małgorzaty Chodakowskiej, grana przez Joannę Koroniewską, pożegnała się z serialem "M jak Miłość". Widzowie byli zdruzgotani jej odejściem. Co jakiś czas, ku nadziei fanów, pojawiały się spekulacje na temat możliwego powrotu jednej z najpopularniejszych postaci serialu. Niestety wszystkie pogłoski były fałszywe. Fani dotąd dopytują się o przyczynę odejścia aktorki z serialu. Odpowiadając na pytania obserwujących, Joanna Koroniewska właśnie opublikowała na Instagramie swoje oświadczenie na temat "M jak Miłość". W końcu fani mogą przestać spekulować i poznać całą prawdę.

"M jak Miłość": Coś się wypaliło

Na pytanie, dlaczego Koroniewska nie rozważa propozycji powrotu do serialu "M ja Miłość", aktorka tłumaczy, że postać Małgorzaty Chodakowskiej była jej zupełnym przeciwieństwem.
Odgrywała rolę zimnej, ułożonej i poważnej Małgosi, podczas gdy sama Koroniewska "od dziecka jest nakręcona i jest typowym ekstrawertykiem". Na powtarzające się pytanie, czy zagra jeszcze w serialu, oświadczyła: - Przede wszystkim coś się wypaliło. W skrócie nie lubiłam też postaci, przez pryzmat, której byłam postrzegana - jestem delikatnie rzecz ujmując szalona a ona taka "zimna ryba" - podkreśliła artystka. Gdy spytano ją, czy denerwują ją ciągłe plotki i pytania o "M jak Miłość", w pewnym stopniu potwierdziła. Najbardziej jednak oberwało się w tej kwestii mediom, które pierwsze są do tego typu spekulacji. - Raczej denerwujące są te wyssane z palca historie, że wciąż wracam albo np. że po śmierci cudownego Witolda Pyrkosza nie chciałam zagrać w scenie pogrzebu jego postaci, mimo że takiej propozycji nigdy nie otrzymałam. To jest irytujące - dodaje Koroniewska. Pomimo tego, aktorka dobrze wspomina pracę w "M jak Miłość". - M jak Miłość zawsze będzie mi bliskie - pisze. Na temat powrotu do serialu TVP aktorka na zawsze zakończyła spekulacje. - To pytanie, czy zagram w serialu, powtarza się wielokrotnie. Ten etap zakończyłam w swoim życiu mimo plotek na temat mojego rzekomego powrotu - wyznała. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Fani Kwiatkowskiego są w ciężkim szoku. Dawid zrobił to pierwszy raz
  2. Wyrzucony z TVN gwiazdor publicznie UPOKORZONY! Cios zadała partnerka
  3. Polska! Hotel dla zwierząt uśmiercił psa, zakończenie jest szokujące
  4. Gersdorf właśnie wyciągnęła asa z rękawa! PiS NIE MOŻE ruszyć sądów
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News