Od tej strony Miriam Shaded nie znaliście. Wyrzucili ją z...

Od tej strony Miriam Shaded nie znaliście. Wyrzucili ją z... Źródło: fot. Instagram

Miriam Shaded jest rozchwytywaną postacią na prawicy. Wsławiła się bardzo krytycznymi komentarzami wobec Islamu. Mało osób jednak wie, że kiedyś nie odnosiła takich sukcesów.

Niezależnie od poglądów, Miriam Shaded nie można odmówić urody. Kandydatka partii Korwin próbowała zresztą swoich sił w modelingu. Jej kariera jednak szybko się skończyła. Wszystko na skutek...łamania regulaminu. Shaded wzięła udział w konkursie „Miss Egzotica 2015". Organizatorzy konkursu rozstali się z nią w atmosferze skandalu. - Wzbudzanie negatywnych odczuć, przedstawianie buntowniczej, roszczeniowej postawy z okazywaniem pogardy wobec innych osób, nie licuje z przesłaniem i ideologią projektu - napisali w oświadczeniu na temat rozstania się z Miriam. Miriam Shaded urodziła się w polsko-syryjskiej rodzinie w Warszawie jako najmłodsza z siódemki rodzeństwa. Jej matka – Stefania – jest Polką, absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych w Łodzi, ojciec Moner Shaded, z pochodzenia Syryjczyk, jest pastorem Kościoła Dobrego Pasterza, przewodniczącym Rady Starszych w Kościele Reformowanym, założycielem Ruchu Nowego Życia (organizacji misyjnej w Polsce). Shaded jest absolwentką Liceum Ogólnokształcącego im. Antoniego Dobiszewskiego w Warszawie; studiowała na Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie, na Wydziale Teologii Ewangelickiej.

Kandydatka Shaded

W 2014 roku założyła Fundację Estera mającą na celu pomóc chrześcijańskim ofiarom wojny w Syrii. W lipcu 2015 roku, w związku z kryzysem migracyjnym w Europie, doprowadziła do sprowadzenia do Polski 52 chrześcijańskich rodzin z Syrii (łącznie ok. 178 osób). Fundacja zapewnia im co miesiąc wypłatę środków na utrzymanie (w wysokości ok. 2600 złotych). W marcu 2017 r. Newsweek napisał, iż wszyscy sprowadzeni do Polski uchodźcy wyjechali z Polski. W 2015 roku startowała w wyborach parlamentarnych do Sejmu jako kandydatka bezpartyjna z listy partii KORWiN. W okręgu wyborczym nr 19 do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej uzyskała 3644 głosy (drugi wynik na liście partii w tym okręgu, więcej głosów dostał Janusz Korwin-Mikke), nie zdobywając mandatu poselskiego. Źródło: wikipedia.pl  
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News