Świat show-biznesu, polityki, sława i pieniądze potrafią z najtwardszych zawodników uczynić uzależnionych biedaków. Narkotyki, alkohol, to typowe uzależnienia gwiazd. Niektóre jednak potrafią naprawdę zaskoczyć.

Gwiazdy, politycy, ludzie show-biznesu żyją w ciągłym stresie i napięciu. By sobie z tym poradzić często sięgają po różne używki. Wiadomo, że alkohol i narkotyki są bardzo częstym towarzyszem życia gwiazd estrady. To one pozbawiły życia Jimiego Hendrixa, Janis Joplin, Whitney Houston czy Amy Winehouse.

Są jednak bardziej zaskakujące uzależnienia. Mało popularnym nałogiem wśród gwiazd, a jednak bardzo niebezpiecznym, jest hazard. Ben Affleck przyznał się swego czasu do tego, że potrafił przepuścić nawet pół miliona dolarów w ciągu jednej nocy w kasynie.

Sława dla mężczyzn często oznacza tłumy fanek. Nic więc dziwnego, że celebryci popadają w nałóg seksoholizmu. Do takich problemów przyznali się m.in. Charlie Sheen, David Duchovny, Michael Douglas a nawet Tiger Woods, ikona golfa. Popularność i tłumy „groupies” nie przeszkadzają jednak wielu gwiazdom uzależnić się też od pornografii, do czego przyznaje się np. raper Kanye West.

Naprawdę przedziwne uzależnienia dotykają innych znanych ludzi. Ozzy Osbourne, który chyba wszystkich istniejących używek już posmakował, przyznaje się do swojego największego uzależnienia. To… pszenne chrupki śniadaniowe Sugar Puffs. Ale nie tylko gwiazdy muzyki i filmu popadają w nałogi.

Koreański dyktator Kim Dzong Un nie może się obejść bez szwajcarskiego sera. Z tego powodu do kraju sprowadza się go dosłownie w tonach. I to prawdopodobnie z tego powodu Kim Dzong Un ma znaczną nadwagę. Niektórzy nawet spekulują, że miłość do sera pośrednio powoduje też u niego agresję, bowiem choroby spowodowane złym odżywianiem leczy się sterydami.

Niewiarygodne bogactwo, w jakim żyje Kim Dzong Un [ZDJĘCIA]


Tego świat nie widział! Unikalne zdjęcia Korei Północnej

...

Zobacz również