Od kiedy Barwy Szczęścia po wakacjach 2019? Stacja zapowiada nowy sezon

Od kiedy Barwy Szczęścia po wakacjach 2019? Stacja zapowiada nowy sezon Źródło: Youtube/TVPVOD

Od kiedy Barwy Szczęścia po wakacjach 2019? Znamy już przybliżoną datę emisji nowych odcinków Barw Szczęścia. Stacja podała informację o nowych epizodach serialu.

Od kiedy Barwy Szczęścia po wakacjach 2019? Na nowe odcinki serialu fani będą musieli trochę poczekać. Produkcja TVP 2 cieszy się dużym zainteresowaniem polskich widzów. Do tej pory wyemitowano już aż dwanaście sezonów. W telewizji można go oglądać pięć razy w tygodniu od poniedziałku do piątku o godzinie 20:10. Co nowego czeka bohaterów serialu? Na co mają się przygotować widzowie? A co ważniejsze, ile będzie trwała rozłąka z ulubionymi postaciami?

Od kiedy Barwy Szczęścia po wakacjach 2019? Barwy Szczęścia - nowe odcinki

Widzowie polskich seriali są już przyzwyczajeni do tego, że w wakacje muszą uzbroić się w cierpliwość i pogodzić się z tym, że większość produkcji telewizyjnych ma wtedy przerwę. Od kiedy Barwy Szczęścia po wakacjach 2019? Ostatni odcinek obecnego sezonu zostanie wyemitowany w połowie czerwca. Na kolejną serię fani serialu będą musieli poczekać kilka miesięcy. Nowe odcinki pojawią się dopiero pod koniec sierpnia albo na początku jesieni i w związku z nową ramówką TVP 2. 

Barwy Szczęścia to - obok M jak Miłość i Na Wspólnej - jeden z najpopularniejszych polskich seriali. Swoją premierę miały 27 września 2007. Osią akcji jest codzienność młodych bohaterów, którzy starają się jakoś poradzić sobie z problemami związanymi z otaczającą ich rzeczywistością. Serial przedstawia ich życie, pracę, relacje miłosne i sprawy rodzinne, co sprawia, że Polacy znajdują w nim coś dla siebie i łatwo utożsamiają się z bohaterami. Od kiedy Barwy Szczęścia po wakacjach 2019?

Na kolejne nowinki odnośnie do treści nowych odcinków będzie trzeba jeszcze trochę poczekać. Stacja nie podała póki co precyzyjnych informacji na ten temat. Zapowiedziano już jednak, że nowy sezon z pewnością będzie wyemitowany.

Można się spodziewać, że ostatni odcinek dwunastego sezonu zakończy się czymś spektakularnym albo dramatycznym, bo jest to typowa zagrywka pojawiająca się u twórców serialowych, tuż przed tak długą wakacyjną przerwą. Oczekiwania fanów są ogromne, bo oglądalność Barw Szczęścia należy do rekordowych spośród polskich produkcji telewizyjnych. Dokładna data premiery nowych odcinków nie została jeszcze zdradzona, natomiast można się ich spodziewać pod koniec sierpnia, ewentualnie na początku września. Jest na co czekać. 

Źródło: SE

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News