Oczy całej Holandii zwróciły się w kierunku Wawelu. Są wściekli, żądają wyjaśnień

Oczy całej Holandii zwróciły się w kierunku Wawelu. Są wściekli, żądają wyjaśnień

Ostatni raz widziany był w okolicy Wawelu w Krakowie. Zaginiony Holender, 21-letni Nick Vorsselman nie zna polskiego ani angielskiego. Co mogło się stać? Holendrzy czekają na odpowiedź polskiej policji.

21-letni Nick Vorsselman przyjechał do Polski w celach turystycznych razem ze swoimi znajomymi. Coś niestety poszło nie tak, kiedy podczas zwiedzania krakowskiego Wawelu na skrzyżowaniu ulic Westerplatte i Stradom zniknął bez śladu. To tam, 24 października o godzinie 21:45 - widziany był po raz ostatni. Od tamtej pory nie ma z nim kontaktu. Sytuacja jest szczególnie krytyczna, ponieważ chłopak nie zna ani polskiego języka, ani angielskiego. Według informacji znajomych Nicka - nie zna nawet adresu swojego tymczasowego pobytu w Krakowie, więc przy próbie ewentualnego powrotu - nie będzie wiedział gdzie ma się udać.

Znaki rozpoznawcze zaginionego

Nick w chwili zaginięcia ubrany był w granatowe jeansy, ciemny t-shirt, granatową kurtkę z kapturem na zamek, buty sportowe, czarną czapkę z daszkiem z logo "NY". Miał przy sobie czarny plecak marki Eastpack. Osoby posiadające informacje na temat zaginionego, jego miejsca pobytu, okoliczności zaginięcia  - proszone są o kontakt z VII Komisariatem Policji w Krakowie: tel. 12 61-52-911, 12 61-53-616 lub 997. Foto: Facebook
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News