Ostatni raz widziany był w okolicy Wawelu w Krakowie. Zaginiony Holender, 21-letni Nick Vorsselman nie zna polskiego ani angielskiego. Co mogło się stać? Holendrzy czekają na odpowiedź polskiej policji.

21-letni Nick Vorsselman przyjechał do Polski w celach turystycznych razem ze swoimi znajomymi. Coś niestety poszło nie tak, kiedy podczas zwiedzania krakowskiego Wawelu na skrzyżowaniu ulic Westerplatte i Stradom zniknął bez śladu. To tam, 24 października o godzinie 21:45 – widziany był po raz ostatni. Od tamtej pory nie ma z nim kontaktu.

Sytuacja jest szczególnie krytyczna, ponieważ chłopak nie zna ani polskiego języka, ani angielskiego. Według informacji znajomych Nicka – nie zna nawet adresu swojego tymczasowego pobytu w Krakowie, więc przy próbie ewentualnego powrotu – nie będzie wiedział gdzie ma się udać.

Znaki rozpoznawcze zaginionego

Nick w chwili zaginięcia ubrany był w granatowe jeansy, ciemny t-shirt, granatową kurtkę z kapturem na zamek, buty sportowe, czarną czapkę z daszkiem z logo „NY”. Miał przy sobie czarny plecak marki Eastpack.

Osoby posiadające informacje na temat zaginionego, jego miejsca pobytu, okoliczności zaginięcia  – proszone są o kontakt z VII Komisariatem Policji w Krakowie: tel. 12 61-52-911, 12 61-53-616 lub 997.

Foto: Facebook

Czy UFO istnieje naprawdę? Wstrząsające relacje świadków [ZOBACZ!]

Te zdjęcia były tajne i to nie bez powodu. FBI ujawnia nowe, wstrząsające fotografie z 9/11

Zobacz również