Obywatele zaorali Straż Miejską i gogusia z komisji. Historia "Babci od Bułek" wyciska łzy z oczu

Obywatele zaorali Straż Miejską i gogusia z komisji. Historia "Babci od Bułek" wyciska łzy z oczu

Niedawno informowaliśmy o żenującym popisie Straży Miejskiej. Funkcjonariusze wlepili ogromny mandat pani, która sprzedawała bułki, by zarobić chociaż kilkanaście złotych dziennie. W tej historii jest jednak pozytywny aspekt. Obywatele swoją reakcją pokazali, że w narodzie jest jeszcze siła, a żenujące decyzje strażników czy komisji lekarskiej są w porównaniu z nią niczym. 

Pan Konrad Sajkowski znalazł panią Annę i zaprosił na kawę oraz ciastko. Podczas rozmowy okazało się, że kobieta jest niezwykle ciepłą i sympatyczną osobą, aczkolwiek z jej zdrowiem jest bardzo źle. Mimo to, pewien goguś z komisji lekarskiej odmówił jej przyznania renty, ponieważ stwierdził, że jak najbardziej jest zdolna do pracy. Obywatele zareagowali w kapitalny sposób. Natychmiast uruchomiono zbiórkę, a radcy prawni zgłosili się za darmo powalczyć o rentę dla pani Anny. W ten sposób Polacy solidarnie pokazali, że absurdalne decyzje straży miejskiej i komisji lekarskiej są niczym w porównaniu ze społeczną siłą.

- Znaleźliśmy Babcię od bułek!!! Zaprosiłem p.Anne na kawę i ciastko, jest niezwykle ciepłą, sympatyczną i dowcipną osobą, ale niestety ten post nie będzie zabawny....Jak się okazało pani Ania miała guza przy przysadce mózgowej, jest po chemioterapii i trepanacji czaszki.Od czasu operacji nie ma innej możliwości zarabiania pieniędzy, dlatego sprzedaje te bułki,zarabiając na tym KILKANAŚCIE zł dziennie.Innego źródła dochodu nie ma,a renta jej nie przysługuje,bo jakiś goguś z komisji lekarskiej uznał,że jest zdolna do pracy.Miała operowaną głowę a nie nogę,więc nie kuleje i tyle....Ma częste zawroty głowy i traci równowagę, nie ma szans na normalną pracę.Przez chorobę popadła w długi i grozi jej eksmisja.Dostalem setki wiadomości z prośbą o zorganizowanie zbiórki pieniędzy więc proszę,oto ona.Wiem,że dla wielu może to brzmieć jak historia do naciagania ludzi, dlatego wrzucam zdjęcie na którym jestem, biorę za to odpowiedzialność.Pod spodem jest link pod którym zbieramy pieniądze aby Jej pomóc.Wrzucę tutaj zdjęcia z przekazania wszystkich zebranych pieniędzy.Pokażmy p.Annie że są jeszcze na tym świecie ludzie którzy nie pozostają obojętni,dla nas to 1zl.... Zróbmy p.Ani Święta jakich nigdy nie zapomni. 

Zbiórka pomagam.pl.

babcia-od-kanapek

Polub fanpage jedynego bezstronnego portalu informacyjnego

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News