W sieci pojawiło się nagranie pochodzące z przesłuchania jakie w ostatnim czasie przeprowadzili policjanci z grójeckiej policji. To co można usłyszeć na nagraniu to mnóstwo przekleństw, gróźb oraz odgłosy bicia.

„Przesłuchanie świadka KPP Grójec” – taki tytuł nosi nagranie, które pojawiło się w sieci. Słyszymy na nim rozmowę dwóch mężczyzn – policjanta oraz przesłuchiwanego.

Ten pierwszy nie przebiera w słowach, co drugie słowo pada wulgaryzm i groźba.

– Kutasie […], kondomie zużyty[…], chuju ze wsi, przypierdolę ci, przybiję ci, taki jestem chuj. Albo sobie pomożesz, albo ja cię kurwa dojadę. Gdybyś miał cipę to bym cię zruchał. Wyruchałbym cię jak młodą dziwkę – mówi policjant do przesłuchiwanego.

Słowa funkcjonariusza przerywają odgłosy bicia przesłuchiwanego, uderzania nim o stół i szafki.

Sprawą zajęła się już prokuratura, która zlokalizowała osobę odpowiedzialną za wrzucenie nagrania do sieci. Będzie ona przesłuchana a jej nagranie zweryfikowane w celu ustalenia czy rzeczywiście pochodzi ona z komendy w Grójcu.

– Nagranie zostało zlokalizowane przez policjantów z wydziału do walki z cyberprzestępczością – poinformował asp. sztab. Andrzej Lewicki z KWP w Radomiu.

Poniżej zamieszczamy nagranie, jednak ostrzegamy, że ze względu na wulgaryzmy i przemoc, jest ono przeznaczone jedynie dla osób pełnoletnich.

To kolejne już ujawnione w ostatnim czasie nagranie i sprawa, gdzie policja maltretuje zatrzymanych. Najgłośniejsza z nich to sprawa śmierci Igora Stachowiaka, do którego śmierci doprowadzili funkcjonariusze policji.

...

Zobacz również