Zbrodnie popełniane przez radykalnych islamistów to nie tylko zamachy, o których coraz głośniej w Europie. Jak wynika z doniesień, które pochodzą często od samych muzułmanek, życie seksualne w islamie jest niesamowicie brutalne. Kobiety skarżą się nie tylko na kazirodztwo i gwałty. Jak mówią – to tylko wierzchołek góry lodowej.

W 2009 roku w Afganistanie prezydent przepchnął prawo, wedle którego jeśli mężczyzna nie uprawiał seksu 4 dni, mógł zgwałcić swoją żonę. Prawo wycofano po ogromnym międzynarodowym skandalu, ale to nie okazało się problemem dla wielu radykałów. Po dziś dzień, choć żyjemy w XXI wieku i zdawałoby się, że wszyscy mieli kontakt z cywilizacją, w kręgach radykałów islamskich dochodzi do strasznych zbrodni na kobietach. Nierzadko muzułmanki padają ofiarami przemocy seksualnej własnych braci, dziadków, ojców, a nawet przyjaciół.

Jak mówi Kristina Aamand, muzułmanka z duńskiego Centrum Ofiar Gwałtu „muzułmańska dziewczynka wychowywana jest w wierze, że jeśli dopuści się przedmałżeńskiego seksu, to Allah ją ukarze i niektórzy chłopcy to wykorzystują”Zgwałcona muzułmanka nie ma łatwo. To ją oskarża się o „splamienie honoru rodziny”, kiedy zostanie ofiarą gwałtu i nie ma łatwego życia Niektóre rodziny się wręcz ich pozbywają i doprowadzają do tzw. ataków w imię honoru, czyli po prostu zabijają zgwałcone córki. Według szacunków New York Timesa, na świecie żyje 700 mln muzułmanek, które nie mają żadnej ochrony przed seksualnymi napaściami.

Żeby tego było mało, z doniesień policjantów, coraz więcej dziecięcej pornografii znaleźć można w komputerach islamskich terrorystów. Sam Ajatollah Chomeini, nieżyjący już przywódca religijny Iranu zachęcał muzułmanów do gwałcenia dzieci, a nawet zoofilii. Jak pisał w swoich publikacjach, „mężczyzna może ugasić swoje seksualne pragnienie za pomocą dziecka, ale Jedynym warunkiem jest to, aby nie penetrować waginy – seks analny jest dopuszczalny”. Chomeini pisał dalej o tym, że mężczyzna może uprawiać seks nawet z własnym synem i to bez jego zgody, ale to wciąż nie jest dobrym powodem dla kobiety, do zerwania z nim małżeństwa.

W swoich tekstach szokował jednak dalej. Chomeini przyzwalał otwarcie na uprawianie seksu ze zwierzętami. Jak jednak przestrzegał, „mężczyzna może uprawiać seks ze zwierzętami takimi jak owce, krowy czy wielbłądy, jednakże po wytrysku powinien je zabić”.

...

Zobacz również