Podczas gdy tysiące internautów próbuje na własną rękę rozwikłać tajemnicę śmierci Magdy Żuk, część z nich w okrutny sposób naśmiewa się z tragedii, jaka spotkała młodą Polkę w Egipskim kurorcie.

Do sprawy Magdy Żuk odniosła się siostra zmarłej. Kobieta w wywiadzie udzielonym portalowi „Zinfo.pl” opowiedziała o hejcie, z jakim spotkała się po śmierci siostry. Część internautów okazywała współczucie, ale niektórzy z nich pisali do siostry Magdy skandaliczne wiadomości.

Napływało wiele komentarzy z wyrazami współczucia dla całej rodziny od osób znajomych i zupełnie nam obcych. Wkrótce pojawiły się też wiadomości, których do dziś nie potrafię zrozumieć. Pisano: „Dobrze, że ci siostra zdechła”. Obrażano mojego syna i pozostałych członków rodziny… – powiedziała w wywiadzie Małgorzata Żuk.

Siostra zmarłej wspomniała w wywiadzie o tym, jak obcy ludzie atakują ją personalnie. Oskarżają o wykorzystywanie śmierci siostry i manipulowanie rodzicami.

 – Piszą, że jestem brzydszą siostrą, że ją sprzedałam z zazdrości. Inni mówią, że tuszuję wszystko, czekam tylko na odszkodowanie, a rodzicami manipuluję. Poza tym robię to wszystko dla własnych potrzeb i mam w tym jakiś interes. Hejt był straszny, a ja znalazłam się w momencie, w którym straciłam siostrę. Dziś wiem, że pewne rzeczy trzeba odpuścić. Rodzice są na szczęście od tego odcięci. Nie daliby sobie z tym rady – powiedziała dla portalu zinfo.pl siostra Magdy Żuk.

źródło: Se.pl

...

Zobacz również