Obrzydliwy atak nożownika. 3-letnie dziecko zaszlachtowane

Obrzydliwy atak nożownika. 3-letnie dziecko zaszlachtowane Źródło: fot. pixabay.com

W ostatnim czasie coraz więcej mówi się o przemocy wobec dzieci. Nic w tym dziwnego, gdyż w biały dzień potrafi dojść do obrzydliwych zbrodni, których są ofiarami. Niestety w ostatnim szaleńczym ataku zginęło 3-letnie dziecko.

Policja w fińskim Porvoo, niedaleko Helsinek o ósmej rano postawiona została w stan gotowości. Funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie o małym dziecku, zaatakowanym przez nożownika. Do zbrodni doszło na placu zabaw, a na dodatek świadkami zdarzenia stali się uczniowie pobliskiej szkoły. Policjanci w ekspresowym tempie pojawili się na miejscu i obezwładnili mężczyznę. Ofiara została natychmiast odwieziona do szpitala, lecz nie udało się jej uratować.

Jak do tego doszło?

Okazuje się, że zwyrodnialec jest ojcem malucha, którego tak brutalnie pozbawił życia. Bandyta bez wiedzy matki dziecka zabrał je z domu i poszedł z nim do pobliskiego parku, gdzie doszło do tragedii. Fin zadał dziecku kilka ciosów nożem , które pomimo interwencji lekarzy zakończyły jego życie. Policja bada sprawę. źródło: rmf24.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News