Do wstrząsających wydarzeń doszło w szkole podstawowej mieszczącej się w miejscowości Piekary nieopodal Mszczonowa. 14-letni uczeń podstawówki zgotował piekło swojemu rówieśnikowi. Reakcja nauczycieli poraża jeszcze bardziej.

Koszmar w szkolnych murach. Nastolatek dręczył kolegę z klasy z tego powodu, że opiekę nad nim sprawuje rodzina zastępcza.

Piekary: podstawówka miejscem tortur

 – Nie lubili się w ogóle. Bartek codziennie dokuczał Kamilowi, a podczas przerw robił mu na złość – relacjonowała jedna z uczennic.

Mimo że uczeń wiele razy alarmował wychowawczynię o tym, że jest ofiarą przemocy, to nauczycielka pozostawała głucha na słowa chłopca. W związku z tym oprawca nastolatka poczuł się rozzuchwalony bezkarnością. Dopadł swoją ofiarę w toalecie przed zajęciami wychowania fizycznego i z agresją wsadził jej w odbyt flet. Poszkodowany został poważnie zraniony i zaczął krwawić.

Szokująca postawa grona pedagogicznego

Co jeszcze bardziej szokuje, gdy chłopiec zgłosił sprawę wychowawczyni, ta jedynie upomniała młodocianego sadystę. To nie wszystko. Cierpiący uczeń musiał wysiedzieć w szkole do końca zajęć, bowiem żaden z przedstawicieli grona pedagogicznego nie miał ochoty mu pomóc.

Chłopak pomoc otrzymał dopiero w domu.

– Zaczął się skarżyć, że boli go tyłek. Pojechaliśmy szybko do szpitala i okazało się, że ma ranę na trzy centymetry. Trafił na stół operacyjny – powiedziała matka zastępcza chłopca.

Sprawa została zgłoszona na policję, a teraz zajmie się nią sąd rodzinny.

– Przyjęliśmy zawiadomienie o znęcaniu się i uszkodzeniu ciała. Sprawa została przekazana do sądu rodzinnego – oświadczyła Agnieszka Ciereszko z Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie.

Proponowane linki:

  1. Coś bardzo złego dzieje się w szkole ponadgimnazjalnej nr 2 w Oławie
  2. Uczeń pochwalił się na Snapie seksem z nauczycielką. „Wchodziłem w nią głęboko”
  3. Seksskandal w polskiej szkole! Nauczycielka pokazała ogromne piersi uczniom

Nie tylko Komenda: Największe porażki polskich sądów [ZDJĘCIA]

Skandaliczne zdrady znanych Polaków [ZDJĘCIA]

Źródło: Se.pl