Obrzydliwe! Przebrali DWULATKĘ (!) w seksowną bieliznę i....

Obrzydliwe! Przebrali DWULATKĘ (!) w seksowną bieliznę i....

To miał być zwykły bal halloweenowy, na którym przebrane dzieci czekać miała zabawa i słodycze. Zamiast tego impreza stała się źródłem skandalu, o którym głośno zrobiło się na całym świecie. Wszystko przez jedno przebranie, w które 2-letnią dziewczynkę wcisnęła jej 41-letnia matka.

Japońska modelka, aktorka i piosenkarka, Terri Kwan, znana jest ze swojego zamiłowania do skandali. 41-letnia celebrytka wielokrotnie znajdowała się już w centrum uwagi przez różne dziwne, a często bardzo kontrowersyjne pomysły. Tym razem jednak, jak wskazuje wielu komentatorów, Japonka ostro przeadziła. Wszystko przez strój na bal halloweenowy, jaki odbywał się w szkole 2-letniej córeczki Kwan, Christalene Petry. Dziewczynka razem z rówieśnikami miała się bawić w wybranych przez siebie strojach i spędzać czas na zajadaniu się słodyczami. Zamiast tego Kwan postanowiła wywołać skandal strojem swojego dziecka.

2-letnia dziewczynka demonem seksu

41-latka wcisnęła swoje dziecko w kontrowersyjny strój. Mała Christalene została bowiem ubrana w strój aniołka Victoria's Secret. Figi z falbankami, koronkowy stanik i pończochy z pasem - to wszystko, co miała na sobie 2-letnia córeczka Japonki. Całość przyozdabiały jeszcze, co prawda, dwa białe skrzydła, które dziecko miało na plecach. Nie można też zapomnieć o lizaku, który matka dziewczynki wcisnęła jej w dłoń, by dziecko lizało słodycz. W zestawieniu z seksowną bielizną miało to jednoznaczny odbiór. Kwan po raz kolejny udowodniła, że ma bardzo liberalne podejście do wychowywania dzieci. Dotąd jednak jej działania spotykały się z aprobatą komentatorów. Tym razem jednak na japońską gwiazdę polała się prawdziwa rzeka siarczystej krytyki.

Zniszczone dzieciństwo i wabik na pedofilów

W sieci nie brak bardzo krytycznych komentarzy pod adresem Terri Kwan. Japonka jest w nich ostro oceniana, jako osoba nieodpowiedzialna, a także "niszczycielka dzieciństwa własnego dziecka". Internauci ponadto zarzucają jej, że ohydne jest wybijanie się na skandalu, do którego rozpętania wykorzystuje się własne dzieci. Inni zwrócili jednak uwagę na to, że wywołując skandal Kwan dostarczyła materiałów pedofilom z całego świata. Zdjęcia małej Christalene, choć dla nas kontrowersyjne, są prawdziwą gratką dla zboczeńców. źródło: twitter.com źródło: twitter.com źródło: twitter.com źródło: twitter.com źródło: pudelek.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News