To, że nawet poseł na Sejm nie zawsze potrafi zachować się w sposób odpowiedni do zastanej sytuacji, udowodnił jeden z parlamentarzystów z ramienia Platformy Obywatelskiej. Inni uczestnicy targów, na których przebywał, byli oburzeni tym, co zrobił w toalecie.

Poseł Michał Szczerba swoimi zachowaniami nie raz oburzał już opinię publiczną. Historia przytoczona przez dziennikarza, który przebywał z nim na jednych targach w Krynicy przebija jednak wszystko.

Poseł Michał Szczerba, cztery osoby stojące w kolejce do toalety oraz ja, również oczekujący. Pan Poseł wchodzi do środka bez kolejki, drzwi zewnętrzne są otwarte, więc wszyscy go widzą. Poseł poprawia fryzurę, przegląda się w lustrze, myje ręce, długo i starannie je wyciera. Na uwagi ”kolejka jest” nie reaguje – wspomina Rafał Zasuń.

To jednak nie koniec oburzającej historii. Kiedy kabina zwolniła się, poseł nie zważając na kolejkę, wślizgnął się do niej tak szybko, że nawet nikt nie zdążył zareagować na jego skandaliczne zachowanie.

Kiedy tylko otwierają się drzwi od wewnętrznej toalety, Pan Poseł natychmiast wskakuje do środka – relacjonuje oburzony dziennikarz.

wrealu24.pl

Jakie wykształcenie ma Petru? Zaskakujące! 10 interesujących faktów z jego życia

...

Zobacz również