Joachim Löw, trener reprezentacji Niemiec, wsławił się nie tylko jako wspaniały selekcjoner, ale także jako nietypowy człowiek. Trener Niemców niejednokrotnie został już przyłapany na dziwnych zachowaniach, które powszechnie uchodzą za niehigieniczne. Fakt, że media rozpisują się na temat tych „ekscesów” Niemca, wcale go nie łamie.

Trener niemieckiej zazwyczaj swoje dziwne zachowanie prezentuje podczas gry swoich piłkarzy. Nie wiadomo, czy w jakiś sposób działa to na grę sportowców, jednak Löw i tym razem nie mógł się powstrzymać. Jego nietypowe zachowanie dostrzeżono podczas niedzielnego meczu Niemcy-Kamerun.

Niemieccy piłkarze biorą właśnie udział w rozgrywkach Pucharu Konfederacji. Mecze, które rozgrywane są w Federacji Rosyjskiej, idą Niemcom bardzo pomyślnie. Ostatnie rozgrywki udało im się wygrać, a z Chile zremisowali. Podczas meczu z Kamerunem kamery zwróciły się jednak w stronę trenera, Joachima Löwa. Ten po raz kolejny zaprezentował swoje obrzydliwe zachowanie i sięgnął do spodni.

Zdjęcie obrazujące tę nietypową sytuację szybko rozeszło się po internecie. Złośliwi komentatorzy już stwierdzili, że niemiecki trener w spodniach „szukał skarbów”, a dokładniej – klejnotów. Internauci zwrócili też uwagę na zachowanie sztabowca siedzącego obok Löwa. Ten wydawał się niewzruszony zachowaniem trenera, co komentatorzy odbierają jednoznacznie jako dowód na to, że dla otoczenia Niemca jego nietypowe zachowanie to norma.

...

Zobacz również

źródło: twitter.com