Obrzydliwe! Na sejmowej komisji poseł PiS wsadził rękę między nogi i oglądał...

Obrzydliwe! Na sejmowej komisji poseł PiS wsadził rękę między nogi i oglądał...

O tym zdjęciu mówi już cała Polska! Okrąża internet z prędkością światła i wywołało potężną burzę w sieci. Poseł PiS podczas sejmowej komisji, zamiast pracować nad ustawą o sądach, wolał wsadzić rękę między nogi i oddawać się innym przyjemnościom. 

Na Twitterze udostępniono zdjęcia posła PiS Marka Asta, które autor okrasił podpisem "A tutaj np. poseł Marek Ast ciężko pracuje nad prezydenckim projektami ustaw sądowych." 

Poseł PiS skoncentrowany nie na tym, nad czym powinien

Na pierwszy rzut oka poseł jest bardzo skupiony. Marek Ast ewidentnie był bardzo skoncentrowany, ale bynajmniej nie na ustawie o sądach, tylko na bardziej przyjemnych kwestiach. Jedną rękę ma schowaną pod stołem, drugą podpiera swoją głowę. Marek Ast całą swoją uwagę i energię skupił na tablecie, na którym oglądał... transmisję meczu piłki nożnej. ZOBACZ TAKŻE: To prawdziwy HIT! W sejmie gorąca debata, a Kaczyński czyta…

Znudziły go poprawki do ustawy

Trwają sejmowe prace nad poprawkami do ustawy o sądownictwie. Posłowie pracują ostatnio na pełnych obrotach, a Stanisław Piotrowicz powiedział nawet, że jeżeli będzie trzeba, będą się tym zajmować nawet do soboty. Najwidoczniej Marek Ast jest już tak znudzony tematyką podejmowaną na komisjach sejmowych, że woli sobie ten czas umilić oddając się swojemu hobby. ZOBACZ TAKŻE: HIT! Kaczyński ZABLOKOWAŁ zmianę prawa i zrugał Jakiego bo… usłyszał o swoim kocie! (FOTO)
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News