Niewiarygodna historia wydarzyła się na Florydzie, w USA. 22-letni mieszkaniec tego stanu został uduszony przez anakondę. Obrzydzenie budzą okoliczności jego śmierci.

David Brown został uduszony przez 7-metrową anakondę… podczas uprawiania z nią seksu. W chwili śmierci mężczyzna był zupełnie nagi. Jego członek znajdował się w stanie pełnej erekcji. Anakonda była z kolei – jak informuje policja – „głęboko spenetrowana”. Według śledczych w momencie gwałtu owinęła się wokół swojego właściciela i go udusiła.

Nie tylko wąż

Okazuje się, że mieszkaniec Florydy często przyznawał się znajomym do swojego zoofilskiego zboczenia. Ironią losu, jeden z jego przyjaciół odnalazł go w mieszkaniu w śmiertelnym uścisku węża. Mężczyzna ma do dziś traumę po tym okropnym widoku.

Zapytany przez dziennikarzy o to, czy Davidowi wcześniej zdarzały się podobne ekscesy, odparł, że anakonda nie była jedynym zgwałconym zwierzęciem w domu 22-letniego Browna. Ta lista jest niestety dłuższa.

Obopólna zgoda

Opowiadał mi o seksie ze zwierzętami i mówił, że lubią to tak samo jak ludzie. Raz powiedział, że uprawiał seks ze swoim wężem „za obopólną zgodą”. Szczerze mówiąc, nie za bardzo wierzyłem w to jego gadanie – słowa kolegi Browna cytuje portal viralka.pl.

Okazuje się także, że podczas stosunków ze zwierzętami Brown prawdopodobnie nie był tylko aktywną stroną. Jakieś pół roku temu trafił do szpitala z „rozdarciem odbytu”. Śledczy podejrzewają, że był to efekt jego zoofilskich poczynań.

Senat stanu Floryda zakazał seksu ze zwierzętami w 2011 roku. Obecnie według ekspertów prawniczych dozwolony tam jest seks oralny ze zwierzęciem, a zakazana „penetracja”.

Źródło: viralka.pl

 

TE zdjęcia dzikiej przyrody zaprą ci dech w piersiach!

Samobójstwo czy zatajony mord? Popularne teorie spiskowe o śmierci Andrzeja Leppera

...

Zobacz również

Zobacz również