Prowadząca uwielbianych przez Polaków „Kuchennych Rewolucji” została wmanipulowana w operację. Teraz gwiazda ujawnia całą prawdę.

To jak potraktowano Magdę Gessler poraża. Fani gwiazdy są zszokowani.

Magda Gessler cieszy się wielkim autorytetem

Dla wielu Polaków Magdalena Gessler jest ogromnym autorytetem kulinarnym, nie bez powodu nazywana jest ikoną polskiej gastronomii.

Widzowie z utęsknieniem czekają na kolejne odcinki Kuchennych Rewolucji, które se emitowane w telewizji TVN w czwartki o godzinie 21:30. Obecnie trwa 17 sezon serii. Polacy zachwycają się bowiem tym, jak celebrytka stawia na nogi podupadające restauracje.

Restauratorka inspiruje kulinarnie

Wielu widzów oglądając program szuka inspiracji kulinarnych. Porady Magdy Gessler odnośnie tego, w jaki sposób wzbogacać smak poszczególnych potraw, tak by były bardziej aromatyczne są niezwykle cenna lekcją dla osób oglądających „Kuchenne Rewolucje”.

W ostatnim czasie media wrobiły Magdalenę Gessler w operację. Okazuje się, że portale plotkarskie nadinterpretowały fakt, że celebrytka zmuszona jest oszczędzać swoją nogę, w związku z czym czasem porusza się na wózku inwalidzkim. Pisano bowiem o tym, iż gwiazdę czeka operacja polegająca na wszczepieniu andoprotezy stawu biodrowego. Teraz gwiazda zdementowała te pogłoski.

Gessler komentuje

–  Cóż, bad news is good news. Gratuluję pomysłu, ale nie jest on zbyt udany. Totalna bzdura – powiedziała celebrytka.

Okazuje się, że w rzeczywistości Magda Gessler narzeka na nadwyrężenie ścięgna kostki i żadna operacją jej nie grozi, musi jedynie oszczędzać kontuzjowaną nogę. Jeden z tabloidów wrobił ją i opublikował informację, którą potem podały inne media.

– Absolutnie nie powinnam stać, czekać w kolejkach, bo i tak bardzo długo stoję w „Kuchennych rewolucjach”. Proszę sobie wyobrazić, że od ośmiu lat nie zwolniłam się ani nie przedstawiłam ani jednego zwolnienia lekarskiego. Osiem lat to 270 odcinków, razy pięć, proszę to sobie policzyć – stwierdziła Gessler.

Proponowane linki:

1. Obrzydliwy atak na Magdę Gessler. Czegoś tak ohydnego w życiu nie widzieliśmy

2. Magda Gessler zdradziła co je na śniadanie. Mocno się zdziwicie

Kuchenne rewolucje: 8 momentów, w których Gessler wyszła z siebie

12 znanych Polaków, którzy pokonali raka [ZDJĘCIA]

Źródło: kozaczek.pl, wikipedia.pl

Zobacz również