OBRZYDLIWE! Głosował za zakazem handlu, a właśnie przyłapano go na...

OBRZYDLIWE! Głosował za zakazem handlu, a właśnie przyłapano go na... Źródło:

Sejm przyjął właśnie uchwałę o ograniczeniu handlu w niedzielę. Nowe rozporządzenie wejdzie w życie od marca 2018 roku. Tymczasem jeden z posłów wykazał się totalną hipokryzją!

Za wprowadzeniem ustawy głosowało 254 posłów, a 23 wstrzymało się od głosu. Tymczasem jeden posłów partii Kukiz'15 wykazał największy przejaw hipokryzji w ostatnim czasie. Paweł Grabowski głosował za wprowadzeniem zakazu handlu w niedzielę. Tymczasem wczoraj, w niedzielnym dniu odpoczynku, który powinno poświęcać się rodzinie, został przyłapany w jednym ze sklepów, gdzie dokonywał zakupu obuwia. ZOBACZ TAKŻE: Jest OSTATECZNA, totalnie niespodziewana decyzja ws. wolnych niedziel!

Skandal w internecie

Zdjęcie Grabowskiego obiegło internet z prędkością światła. Rozpętała się prawdziwa burza między internautami. Głosy są podzielone. Część z nich drwi z hipokryzji, którą wykazał się poseł. Pojawiają się również komentarze ludzi, którzy bronią Grabowskiego, tłumacząc, że ustawa jeszcze nie weszła w życie, więc nie widzą powodów, dla których miałby tych zakupów nie robić.

Rozporządzenie o zakazie handlu

Ustawa ograniczająca handel w niedzielę wejdzie od 1 marca 2018 roku. Do końca przyszłego roku w dwie niedzielę w każdym miesiącu będzie obowiązywał zakaz handlu. W 2019 będziemy mogli robić zakupy już tylko w jedną niedzielę miesięcznie, a w końcu w 2020 roku sprzedaż w niedzielę ma być totalnie zakazana. Ograniczenia nie dotyczą jednak stacji paliw, aptek, sklepów internetowych, dworców kolejowych, portów lotniczych, a turystycznego handlu upominkami czy dewocjonaliami. Poseł Kukiz'15 w niedzielne popołudnie dokonuje zakupu butów ZOBACZ TAKŻE: Biedronka i Lidl mają w nosie zakaz handlu w niedzielę. Będą normalnie sprzedawać bez konkurencji!
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News