Kilkumiesięczny piesek umiera przez obrożę. Właściciele muszą na to uważać

Kilkumiesięczny piesek umiera przez obrożę. Właściciele muszą na to uważać Źródło: Fot. instagram.com/super_tedz

Obroża zabiła małego pieska, którego właściciel znalazł martwego w pokoju. Był on w szoku, nie spodziewał się bowiem, że w taki sposób może stracić ukochanego pupila. Internauci są wstrząśnięci. W końcu może się to przydarzyć każdemu czworonogowi.

Obroża to standardowy element, który większości psów nie jest obcy. Mało osób zdaje sobie jednak sprawę z tego, że przedmiot ten może zabić. Jeden z pupili udusił się przez nią, co sprawiło wiele bólu właścicielowi zwierzęcia. Mężczyzna jest w szoku i apeluje do internautów.

Obroża zabiła jego pupila

Pewien mężczyzna wracając do domu nie spodziewał się, że za chwilę zobaczy swojego własnego pupila, który pod jego nieobecność przez przypadek powiesił się na klamce od drzwi.

Właściciel 5-miesięcznego pupila był w szoku. Nie rozumiał, jak do tego doszło. Najwyraźniej piesek chciał otworzyć drzwi i podskakując przypadkowo zaczepił swoją obrożę na klamce. Ta zacisnęła mu się na szyi przez co nie mógł oddychać. Po kilku minutach niewyobrażalnej męki pies stracił przytomność i zdechł.

 - Mój biedny Rocco skoczył, a jego obroża zaczepiła się o klamkę od drzwi w kuchni. Znalazłem go wiszącego - wyznał internautom wstrząśnięty właściciel.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mężczyzna, widząc swojego psa wiszącego na drzwiach, był w szoku. Próbował pomóc zwierzęciu, ale było na to niestety już za późno. Zrozpaczony długo nie umiał poradzić sobie z towarzyszącym mu bólem po stracie prawdziwego przyjaciela. Postanowił poprosić o wsparcie internautów, do których zaapelował przy okazji, aby zwracali uwagę na niebezpieczeństwo, które może dotknąć także ich zwierząt.

Czy tego typu historia rozpocznie debatę dotyczącą obróż? W końcu nie są one niezbędnym elementem i można obejść się bez nich lub zdecydować się na ich inny rodzaj. Istnieją przecież obroże, które zakłada się np na tułów. Stosując takie rozwiązanie, znacząco zmniejsza się niebezpieczeństwo czyhające na czworonoga.

Internauci byli wyraźnie wstrząśnięci sytuacją.

- To straszne. Biedny, mały piesek. Bardzo mi go szkoda. Rozumiem, co możesz teraz czuć. Ja nie wyobrażam sobie życia bez mojego pupila. Współczuję Ci - pociesza mężczyznę jedna z użytkowniczek sieci.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje John Singleton. Słynny reżyser „Chłopaków z sąsiedztwa”
  2. Aleksandra Kwaśniewska zniknęła z mediów! W ten sposób nie uciszy plotek o CIĄŻY
  3. Małgorzata Rozenek w stroju sprośnej uczennicy. Zdjęcie wbije was w fotele
  4. Rzekoma ofiara Bieniuka wydała wstrząsające oświadczenie. Nie możemy uwierzyć
  5. Synowa Katarzyny Dowbor pokazała swoją drugą twarz. Nikt nie znał jej od tej strony
  6. Cejrowski został wyrzucony z TVP. Podróżnik brutalnie szczerze o kulisach utraty pracy

Źródło: Kochamy Zwierzaki

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News