Nowy rząd Mateusza Morawieckiego już wybrany. Kilka ważnych nazwisk zostało odsuniętych od partii. Tymczasem wyborcy PiS wystosowali list do prezesa. To obraźliwa odezwa.

Ekologiczne forum młodzieży w dość mocnych słowach zaapelowało do Jarosława Kaczyńskiego, aby posłuchał ich głosu, gdyż wierzą oni, że „zwycięży normalność, a ludzie, którzy jej bronią nie zostaną odsunięci od władzy”. Protestują oni bowiem przeciwko dymisji ministra środowiska, Jana Szyszko.

ZOBACZ TAKŻE: SZOK! Rekonstrukcja rządu to był początek. Ogłoszono zmianę szefostwa PiS!

Obraźliwa odezwa do Kaczyńskiego

Środowisko prawicowych ekologów wystosowało pismo do Jarosława Kaczyńskiego, w którym, jak piszą, ubolewają nad tym co dzieje się na arenie politycznej.

To wielki wstyd i hańba. Jesteśmy niemal pewni, że pana tak otorbiło lewactwo, że nie jest Pan w stanie odróżnić co jest normalnością, a co nienormalnością – napisali wyborcy PiS, by bronić odwołanego ministra środowiska

ZOBACZ TAKŻE: Szaleństwo! Będą strzelać do ludzi. Szyszko tworzy specjalną formację

Mamy 16 tys. podpisów, wspiera nas ośrodek toruński. Oświadczamy panu, że nikt nas nie zatrzyma. Do tej pory popieraliśmy PiS ale teraz musimy wystąpić przeciwko lewactwu, które rozpanoszyło się w Prawie i Sprawiedliwości i poszło na układy z lewakami – takie komentarze słychać wśród prawicowych ekologów

źródło: wiadomości.wp.pl

Wielkie dymisje i nowe twarze - rekonstrukcja rządu w pigułce [ZDJĘCIA]


Ile aut ma Beata Kempa? Kto by pomyślał! Prześwietlamy sekrety majątkowe polityków

...

Zobacz również