Większość bezskutecznie szuka pszczoły na obrazku. Widzisz ją?

Większość bezskutecznie szuka pszczoły na obrazku. Widzisz ją? Źródło: Facebook Gergely Dudás - Dudolf

Obrazek naprawdę jest wyzwaniem, nawet dla wprawionych oczu. To świetna rozrywka w czasie, kiedy wszyscy przeżywamy przymusowy domowy areszt. Ciekawe czy dasz radę znaleźć ukryty przez artystę szczegół.

Obrazek może być świetną formą spędzenia wolnego czasu, na którego brak ostatnio nie możemy narzekać. Siedzenie w domu może już powoli zacząć się dłużyć, warto więc poświęcić chwilkę na rozwiązanie tej zagadki.

Obrazek przechytrzył wielu 

Obrazek i ukryta na nim pszczoła dla większości osób jest praktycznie niemożliwy do rozwiązania. Nie martwcie się, na końcu udostępniamy rozwiązanie, warto jednak poświęcić chwilę i wytężyć wzrok. Takie nawet chwilowe skupienie jest całkiem dobrym pomysłem. Nie tylko ruszymy nasze szare komórki, które nie mają teraz najłatwiejszego zadania, ale także znajdziemy nową formę rozrywki. Trzeba być ze sobą szczerym, w końcu zbliża się ten moment, kiedy biblioteka Netflixa staję się zbyt uboga, aby spędzić w jej odmętach kolejne godziny. Poza tym praca umysłowa jest szczególnie teraz pożądana, ze względu na ograniczenie bodźców zewnętrznych, które nas stymulują. Zadbaj o siebie i poszukaj pszczółki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

To nie pierwsza taka praca 

Obrazek został stworzony przez Gergelya Dudasa, ten węgierski artysta słynie właśnie z rysunków, które testują naszą spostrzegawczość. Tym razem Dudolf, bo pod takim pseudonimem można znaleźć go w sieciach społecznościowych, postanowił wprowadzić trochę kolorów oraz wiosny do naszych zamkniętych domów. W okresie kwarantanny domowej to sposób aby spróbować się oszukać, albo można wykorzystać to aby symbolicznie powitać wiosnę, która oficjalnie nastała kilka dni temu. Obrazek przedstawia różne zwierzątka, a wśród nich ukryta jest jedna, malutka pszczółka i to właśnie jej powinniśmy poszukiwać. Nie jest to łatwa zadanie, a większość mimo wszystko bezskutecznie przeczesuje wzrokiem rysunek.

Dzisiaj grzeje: 1. Wszyscy mieli nadzieję, że to jeszcze nie koniec. Niestety, nie żyje 13-letni Łukasz

2. Biedronka wprowadza żele antybakteryjne. Znamy ich cenę, jest ogromnym zaskoczeniem

Kwiatki i zwierzątka, znajdź jedno konkretnie

Na rysunku zobaczyć możemy piękną łąkę, pełną kwiatów. Obecnie jest to marzenie wielu z nas, jednak możemy udawać, że przedstawionymi na obrazku zwierzętami jesteśmy my. W międzyczasie patrząc na to jak można spędzać czas na świeżym powietrzu warto skupić wzrok i pomiędzy żółtymi kwiatami znaleźć ukrytą pszczołę. Podobno rekordziście zajęło to jedynie 30 sekund, jednak trudno w to uwierzyć. Czy Ty na obrazku widzisz pszczołę?

Rozwiązanie znajdziesz poniżej. Daj sobie chwilę czasu na zastanowienie, zanim po nie sięgniesz, inaczej zepsujesz sobie całą zabawę.

Źródło: Facebook / Gergely Dudás - Dudolf

Najlepsze newsy dnia:

  1. Transport chorych seniorów obrzucony kamieniami. Zatrważające doniesienia z objętej epidemią Hiszpanii
  2. Gdzie oglądać Fame MMA 6? Transmisja na żywo online, relacja w internecie
  3. Mąż odszedł od żony z 6 dzieci. Kilka miesięcy później znalazła w samochodzie niewiarygodną rzecz
  4. Eksperci ostrzegają przed możliwą drugą falą zarażeń. Podano dokładną datę
  5. Kotlety schabowe w folii wg Kuronia to prawdziwy hit. Wyjątkowy trik sprawi, że będą niebywale delikatne i pyszne
  6. Zaczął wbijać igłę w skórkę od banana. Genialny trik, po sekundzie na nagraniu widać powalające efekty

Źródło: Papilot

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News