Przyjaciółki zrobiły sobie pozornie normalne zdjęcie. Dopiero po chwili widać porażający szczegół

Przyjaciółki zrobiły sobie pozornie normalne zdjęcie. Dopiero po chwili widać porażający szczegół Źródło: boredomtherapy.com

Ten obrazek, a raczej jego tajemnica, każdego wprawi w osłupienie. Wystarczy przyjrzeć się nieco dokładniej, by poznać prawdę.

Powyższy obrazek obiega media wywołując iście skrajne emocje wśród internatów. Śmiało można uznać, że jest on również doskonałym sprawdzianem dla spostrzegawczości, nie każdemu bowiem udaje się dostrzec sekret tego zdjęcia. Z pozoru zwyczajna fotka trzech przyjaciółek, a w rzeczywistości coś, czego nikt się nie spodziewał. Internauci nie są w stanie znaleźć racjonalnego wytłumaczenia. 

Z pozoru normalne zdjęcie. Dopiero po chwili obrazek zdradza porażającą prawdę 

Przyjrzyj się powyższemu zdjęciu i zastanów się, czy widzisz na nim coś niepokojącego. 99% internautów śmiało odpowiada, że jest to zupełnie zwyczajna fotografia trzech kobiet siedzących na ławce w parku. Za nimi widać tylko odpoczywających na zielonej trawie ludzi, co zatem mogłoby być nie tak? Rzeczywiście, na pierwszy rzut oka nie w sposób dostrzec tajemnicy tej fotografii, jednak wystarczy głębiej wytężyć wzrok, by poznać prawdę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

W podpowiedzi zdradzamy, że uwagę powinieneś skupić jedynie na trzech przyjaciółkach widocznych na pierwszym planie. Każda z nich jest uśmiechnięta i wyraźnie zadowolona. Spoglądając na ich ubiór, mimikę, czy chociażby sposób uczesania, trudno jest dopatrzeć się czegoś podejrzanego. Nic zatem dziwnego, że większość traktuje ten obrazek jako test na spostrzegawczość. Trzeba być bowiem naprawdę spostrzegawczym, by zauważyć ten szczegół. 

Dzisiaj grzeje: 1. Kasia Kowalska przekazała, w jakim stanie jest jej córka. Zdjęcie złamie każde serce

2. Biedronka wprowadza żele antybakteryjne. Znamy ich cenę, jest ogromnym zaskoczeniem

Jeżeli wciąż nie udało ci się rozszyfrować zagadki zdradzamy, że chodzi o ławkę, na której siedzą panie, choć w tym wypadku słowo "siedzą" zdaje się nie do końca trafne. Już widzisz? W ławce brakuje jej dolnej części, a dokładniej samego siedziska, a mimo to kobiety wyglądają, jakby wygodnie się na niej rozsiadły. Jak to możliwe? Niestety, na tę zagadkę internautom jeszcze nie udało się znaleźć odpowiedzi. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Transport chorych seniorów obrzucony kamieniami. Zatrważające doniesienia z objętej epidemią Hiszpanii
  2. Adam Małysz przekazał informacje o stanie zdrowia skoczków. "Sytuacja jest poważna"
  3. Monika przez przypadek zajrzała do laptopa teściowej. Gdy poznała porażającą prawdę, była wstrząśnięta
  4. Podczas randki chłopak zadał swojej dziewczynie wyjątkowo intymne pytanie. Odpowiedź zwaliła go z nóg, będzie żałował do końca życia
  5. Na ogórkach kiszonych ze sklepu widać biały nalot? Dla własnego dobra lepiej wiedzieć, co oznacza
  6. Zaczął wbijać igłę w skórkę od banana. Genialny trik, po sekundzie na nagraniu widać powalające efekty

Źródło: boredomtherapy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News