Szczęka opada co mówi o Tobie wygląd palców. Jeden z typów poraża

Szczęka opada co mówi o Tobie wygląd palców. Jeden z typów poraża Źródło: .

Obrazek przedstawiający typy dłoni może wiele zdradzać. To jak wyglądają Twoje palce wcale nie jest przypadkowe, bowiem możesz dzięki temu wiele dowiedzieć się o sobie samym.

Powyższy obrazek pokazuje trzy typy ułożenia palców. Na co dzień zapewne mało kto zwraca uwagę na wygląd swoich palców nie zdając sobie nawet sprawy, że ma to ogromne znaczenie. Dłuższe czy krótsze - koniecznie przeczytaj dalej i dowiedz się co mówią o Tobie twoje dłonie. Jeden z typów jest porażający.

Spójrz na obrazek i przekonaj się co mówią o Tobie twoje palce 

Ustaw dłoń przed sobą, jej zewnętrzną stroną do siebie i dokładnie przypatrz się palcom. Jedne są krótsze, a inne dłuższe, ale czy wiesz co one mówią o Twojej osobowości czy o kimkolwiek innym z Twojego otoczenia? Są trzy podstawowe typy, który ujawniają konkretne cechy charakteru, a jeden z nich jest wręcz porażający. 

1. Palec wskazujący jest krótszy niż palec serdeczny

To zdecydowanie najbardziej porażający typ. Osoby z takim wyglądem palców są zazwyczaj charyzmatyczne oraz pełne uroku. Cechuje ich zdecydowanie, stanowczość, twarde stąpanie po ziemi. Zdarza im się wpadać w złość, a nawet przejawiać agresję. Nie boją się ryzyka czy radzenia sobie z nieoczekiwanymi problemami. Jednocześnie są osobami pełnymi empatii, chętnie pomagające innym. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

2. Palec wskazujący jest dłuższy niż palec serdeczny

Osoby z takim wyglądem palców są pewne siebie, niekiedy nawet narcystyczne, raczej należą do introwertyków, choć nie izolują się całkiem od reszty społeczeństwa. Konsekwentnie dążą do wyznaczonych sobie celów, w czym nie potrzebują pomocy innych. Nie tracą czasu na przejmowanie się drobnostkami. Nie działają pochopnie, każdą decyzję starają się dokładnie przemyśleć. Nawet drobne szczegóły mają dla nich ogromne znaczenie. 

Dzisiaj grzeje: 1.Film ze szpitala w Wuhan wyciekł do sieci. Nagrano objawy chorej osoby, okropny widok
2. Dawidka szukała cała Polska, nie udało się. Wygląd grobu jego ojca wywołuje ciarki, ukarany nawet po śmierci?

3. Palec wskazujący i serdeczny są takiej samej długości

Osoby z takim wyglądem są spokojne, dobroduszne i pełne empatii. Unikają konfliktów, a gdy jakiś im się przydarzy, starają się zachować spokój i znaleźć złoty środek. Są dobrze zorganizowane, lojalne wobec swoich przyjaciół i bliskich. Często poświęcają się swojej pracy. Choć z pozoru mogą wydawać się bardzo ciche, gdy ktoś rzeczywiście wyprowadzi je z równowagi, nie boją się pokazać pazurków.

Najlepsze newsy dnia:

    1. Wyciekły skandaliczne zdjęcia ze szpitala. Tak przebiega ciężka hospitalizacja Pawła Królikowskiego?
    2. 320 tys. Polaków czas ma do piątku. Potem mogą czekać NIEMIŁE konsekwencje
    3. Wstrząsający wypadek na Dolnym Śląsku, z autobusu został tylko wrak. Zdjęcia z miejsca zdarzenia tylko dla ludzi o nerwach ze stali
    4. Jest siedliskiem bakterii gorszym od klozetu, a wszyscy codziennie dotykają nim do twarzy. Okropność, lepiej tego unikać
    5. W sieci pojawiło się nieznane dotąd zdjęcie Maryli Rodowicz i Agnieszki Osieckiej. Niebywałe, co na nim robią, trudno oderwać wzrok

Źródło: webniusy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News