Tylko nieliczni znajdują królika schowanego wśród kotów bez podpowiedzi. Reszta się poddaje

Tylko nieliczni znajdują królika schowanego wśród kotów bez podpowiedzi. Reszta się poddaje Źródło: .

Myślisz, że obrazek przedstawia same koty? Jesteś w ogromnym błędzie. Na ilustracji znajduje się także królik, którego jednak tylko nielicznym udaje się odnaleźć. Koniecznie spróbuj swoich sił

Powyższy obrazek to doskonały przykład tzw. złudzeń optycznych, które stają się coraz popularniejsze. Internauci szaleją na ich punkcie, testując własną spostrzegawczość, co jednak, choć dostarcza sporo frajdy, może również być źródłem niemałej frustracji. Autor mówi Ci, że obrazek przedstawiający samochód tak naprawdę przedstawia rower, ale ty mimo bacznego przyglądania nie jesteś w stanie tego dostrzec, przez co z każdą chwilą ogarnia Cie coraz więcej negatywnych emocji? Tym razem może być podobnie, bowiem niewielu udaje się dostrzec królika. 

Obrazek wywołujący skrajne emocje. Wśród kotów znajduje się królik, odnajdziesz go?

Przedstawiona powyżej ilustracja może być kością niezgody między Tobą a przyjaciółmi, czy rodziną, gdy komuś uda się szybciej dostrzec ukrytego króliczka. Zacznijmy jednak od początku. Z pozoru zwyczajny obrazek przedstawiający tłum szarych, białych i rudych kotków z wysoko uniesionymi ogonkami to zapewne pierwsze, co rzuca Ci się w oczy i jest to jak najbardziej trafna odpowiedź. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Haczyk może pojawić się dopiero w momencie, gdy powiemy Ci, że wśród kotów znajduje się także królik, a żeby było Ci łatwiej go odnaleźć podpowiadamy, że jest on w kolorze białym. Spójrz na powyższą ilustrację jeszcze raz, tym razem o wiele dokładniej i zastanów się, czy widzisz zwierzaka. Wciąż nic? Jako kolejną podpowiedź możemy zdradzić, że królik, podobnie jak koty ogony, ma wysoko uniesione uszy, które od razu mogą rzucać się w oczy. 

Dzisiaj grzeje: 1. Najpiękniejsza pani pilot na całym świecie. Internauci za nią szaleją, wygląda nieziemsko

2. Ważna wiadomość dla Polaków. Premier właśnie wprowadził stan alarmowy pierwszego i drugiego stopnia dla całego kraju

Nadal nic? Dokładniej rozejrzyj się u dołu obrazka, a jeżeli wciąż nie możesz go odnaleźć poniżej zamieszczamy odpowiedź. Gwarantujemy, że gdy raz ją poznasz, królik już za każdym razem, kiedy spojrzysz na ilustrację, będzie rzucał Ci się w oczy. Bez dwóch zdań jego odnalezienie jest sporym wyzwaniem, a wszystko za sprawą uszu, które swoim kształtem i wielkością wyglądają jak kocie ogony. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Starsi pracownicy do zwolnienia. Przez nowe zmiany rządu setki tysięcy Polaków straci pracę przed emeryturą
  3. Rozstali się w cieniu skandalu. Kinga Rusin wspiera chorego Tomasza Lisa, zdobyła się na niezwykły gest
  4. Dramat żony Pawła Królikowskiego. Non stop jest przy jego łóżku, sytuacja jest niezwykle trudna
  5. Mężczyzna zostawił w kuchni ukrytą kamerę. Gdy zobaczył, co jego dziewczyna wyprawia z psem, odebrało mu mowę

Źródło: insider

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News