Wybierz jedną z tańczących par i poznaj prawdę o sobie. Odpowiedź ujawnia twoje ukryte pragnienia

Wybierz jedną z tańczących par i poznaj prawdę o sobie. Odpowiedź ujawnia twoje ukryte pragnienia Źródło: dimajadid.net

Obrazek, który widzicie, przedstawia pięć tańczących par i jednego solistę. Wybierz postać, aby przekonać się, jakiego typu związku obecnie potrzebujesz. Sprawdź, czy odpowiedź rzeczywiście będzie zgodna z twoimi prawdziwymi pragnieniami

Obrazek przedstawia pięć par, prezentujących różne tańce. Pod jednym z numerów ukrywa się także solistka. Grafika została udostępniona w sieci jakiś czas temu, szybko zdobywając ogromną popularność. Dlaczego?

Wybór jednego z numerów ma oddawać twój obecny nastrój. Wskaże przede wszystkim, jakiego typu związku obecnie pragniesz lub potrzebujesz. Sprawdź, czy twórcy obrazka mają rację.

1. Flamenco

Na razie masz wrażenie, że stały związek jest ci potrzebny. Spotykając nowych ludzi, nie nastawiasz się na trwałe relacje. Cenisz sobie wolność, a w życiu singla czujesz się bardzo komfortowo. Obecnie możesz zakochać się jedynie w kimś, kto tak jak ty lubi niezależność. Z czasem twoje potrzeby w tej kwestii mogą jednak ulec zmianie.

2. Balet

W miłości jesteś raczej naiwny, wrażliwy i bardzo romantyczny. Masz nadzieję na miłość od pierwszego wejrzenia, która pojawi się w twoim życiu całkowicie niespodziewanie. Pamiętaj jednak, że jeśli nie wykonasz pierwszego kroku w kierunku kogoś ważnego, wartościowa relacja może przejść ci koło nosa.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

3. Tango

Chciałbyś znaleźć osobę, która będzie bardzo uczuciowa i pełna pasji. Nie znosisz nudy i pełnej stateczności - w miłości wciąż musi się coś dziać. Czasami doprowadza to jednak do sytuacji, w której partner szybko zaczyna ci się nudzić. Związek kończy się więc złamanym sercem - nie tylko ukochanej osoby, ale także twoim.

4. Salsa

Najważniejsza w związku jest dla ciebie równość między partnerami. Nie zakochasz się w osobie, która się wywyższa - pragniesz, aby ukochany lub ukochana rozumiał cię, czy też po prostu starał zrozumieć. Odwdzięczasz się bowiem tym samym. Dla osób z podobnym podejściem naturalne okazuje się często przejście z przyjaźni w miłość. Być może twój wymarzony partner jest więc dużo bliżej, niż myślisz.

5. Disco

Potrzebujesz osoby, która dobrze cię rozumie i w pełni akceptuje. Nie chcesz wiązać się z kimś, kto nie jest spontaniczny i trochę szalony. Pamiętaj, że stabilność oraz odpowiedzialne podejście są jednak naprawdę ważne, jeżeli chcesz spędzić z ukochanym lub ukochaną resztę życia. 

Dzisiaj grzeje: 1. Wszyscy się modlili, by wygrał z chorobą. Niestety, nie żyje aktor znany z największych hitów na TVP, TVN i Polsacie
2. Kim tak naprawdę jest Agnieszka Kotońska z ”Gogglebox”? Widzowie nie mieli pojęcia

6. Walc

Podobają ci się przede wszystkim osoby, które są spokojne i stateczne. Wiesz, że możesz na nich polegać w każdej sytuacji i jeśli będziesz potrzebował pomocy, od razu się zjawią. Warto jednak pamiętać o wzajemności w tej kwestii - okaż partnerowi zainteresowanie, nie bój się chodzić na kompromisy. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. 9-latka zmarła przez powszechną chorobę. Nie wolno jej lekceważyć
  2. Mistrz świata w skokach narciarskich wraca do startów. Zobaczymy go już w Rasnovie
  3. Zrobiono je tuż przed śmiercią. Do sieci wyciekło ostatnie zdjęcie ukochanej księcia Harry'ego z przeszłości
  4. Kultowy aktor Polsatu i TVN potrzebował pilnej operacji. Bardzo smutna informacja dla wszystkich fanów
  5. 65-letni gwiazdor serialu na TVN niespodziewanie został ojcem. Zdjęcie ze szpitala rozczula do łez
  6. Jutro pod żadnym pozorem nie kupuj pączków. Ujawniono druzgocące informacje przed tłustym czwartkiem

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News