Na obrazku jest pełno zwierząt, ale czy uda Ci się znaleźć wielbłąda? Zadanie jest trudniejsze, niż się wydaje
Klaudia Bochenek - 18 Stycznia 2020

Na obrazku jest pełno zwierząt, ale czy uda Ci się znaleźć wielbłąda? Zadanie jest trudniejsze, niż się wydaje

Obrazek pełen jest kolorów i kształtów. Wszystkie z nich układają się w podobizny zwierząt. Nie ma tu żadnych pomyłek, każdy element ma swoje miejsce. Wśród nich schował się wielbłąd - dasz radę go odnaleźć?

Obrazek stanowi zagadkę wyższego poziomu. Zwierzęta są widoczne na pierwszy rzut oka. Dopiero, kiedy mamy odnaleźć przedstawiciela jednego z gatunków, robi się trudniej. Sokoli wzrok jest tutaj mile widziany. Poniżej tekstu znajduje się grafika w większej rozdzielczości.

Zwierzęta tworzą obrazek, którzy kształtem przypomina twarz. Między nimi schował się wielbłąd

Obrazek wzbudzi na pewno sporo emocji wśród osób, które uważają się za dobre w wyszukiwaniu określonych elementów na grafikach. Okazuje się, że w tym przypadku nie będzie to taka łatwa sprawa - długie wpatrywanie w jeden punkt nic tu nie pomoże. Cały obrazek należy dokładnie prześledzić wzrokiem z prawa do lewa, od góry w dół.

Królowe ŻyciaRafał z Królowych życia usłyszał od ukochanego przykre słowa. Gabriel nie miał dla niego litościCzytaj dalej

To nie tylko świetny rodzaj ćwiczenia "gimnastycznego" dla oczu, ale również dla mózgu. Zagadki powodują, że pracujemy w skupieniu i przy wzmożonej koncentracji,  dzięki temu w mózgu tworzą się nowe połączenia nerwowe. Warto łączyć przyjemne z pożytecznym. Tylko gdzie schował się ten zwierzak? Wyróżnia się delfin, niedźwiedź, słoń i kangur, a jego nie ma. 

Wielbłąd znajduje się w pewnej części twarzy

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

ŚlubKiedy brali ślub wybuchł wulkan. Wszystko widać na zdjęciach, piorunujące ujęciaCzytaj dalej

Większe zwierzaki powoli zaczynają rzucać nam się w oczy. Ale nie wielbłąd. Jak znaleźć tego zakamuflowanego ssaka? Dla niecierpliwych odpowiedź znajduje się na drugim obrazku poniżej tekstu. Pierwszy z nich przedstawia twarz złożoną ze zwierząt w dużej rozdzielczości. To pomoże odnaleźć ssaka. Nadal jest niewidoczny? Mała podpowiedź: należy odnaleźć tygrysa i szukać w jego bliskiej okolicy.

Dzisiaj grzeje: 1. W Australii w końcu spadł deszcz. Niestety eksperci przed nim ostrzegają, może być jeszcze gorzej
2. Wspaniała wiadomość dla kobiet. Dostaną większe emerytury, muszą spełnić jeden warunek

Tę zagadkę w bardzo szybkim tempie rozwiążą tylko 2 osoby na 10. Większość potrzebuje małej wskazówki, jednak nawet z nią nie potrafią sobie poradzić. To zadanie tylko dla prawdziwych orłów - jeśli sobie z nią poradzisz, możesz sobie sowicie pogratulować.

ROZWIĄZANIE PONIŻEJ:

Fot. Google

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Nowy podatek oburza wielu Polaków. Nie dość, że jest batem dla zaradnych to okrada najbardziej potrzebujących
  3. Matka bezdusznie pobiła własne dziecko i wyszła na randkę. Do sieci wyciekły zdjęcia, tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  4. Kot czy pies, co zobaczyłeś najpierw? Odpowiedź zdradzi największe sekrety Twojej psychiki
  5. Dawid Kwiatkowski nagle podszedł do nastolatki z The Voice Kids. Gdy pokazał jej swój telefon, odebrało jej mowę

StudniówkaChciały wyglądać bosko, a wszyscy się z nich śmieli. Najgorsze wpadki ze studniówek, unikaj ważnych błędówCzytaj dalej

Źródło: Google

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News