Niepozorny obrazek sprawdzi twoją spostrzegawczość
funwithpuzzles.com
Agata Jaroszewska - 17 Września 2020

Jaką liczbę widzisz na obrazku? Większość osób ma wielki problem z poprawną odpowiedzią

Obrazek wygląda niczym kolorowa wersja zaśnieżonego ekranu, gdy brakowało sygnału telewizyjnego. To jednak niezamierzony zbieg okoliczności i grafika, widoczna w całości poniżej, pozwoli wam sprawdzić w jakiej formie jest wasz wzrok. Jaką liczbę widzisz? Ta zagadka nie należy do najłatwiejszych, jednak wierzymy, że nasi czytelnicy potrzebują nieco trudniejszych zadań.

Obrazek wydaje się niezbyt skomplikowany, jednak są to jedynie pozory. Z łatwością sprawdzi to w jakim stanie jest wasz narząd wzroku. Podejmujecie to wyzwanie? Spójrzcie na grafikę zamieszczoną na końcu artykułu i spróbujcie odpowiedzieć na pytanie: jaka liczba ukryta jest na obrazku? Dla wszystkich, którzy nie mogą jej dostrzec mamy dobrą wiadomość - w ostatnim akapicie zdradzamy prawidłową odpowiedź.

Informacje o Tomaszu KomedziePorażające informacje o Tomaszu Komendzie. Nikt nie wiedział, sytuacja jest tragicznaCzytaj dalej

Spójrz na obrazek i spróbuj odgadnąć jaka liczba została na nim ukryta

Obrazek mimo swojej prostoty sprawi wam zapewne kilka problemów. Wasz wzrok może przegrać ten pojedynek, jednak akurat w tym przypadku bardzo liczy się technika z jaką podejdziecie do zadania. Jeśli okaże się, że ten test na spostrzegawczość jest dla was jednak nieco zbyt trudny, polecamy zacząć od ćwiczeń nieco łatwiejszych. Na szczęście na naszym portalu znajdziecie wiele łamigłówek pozawalającym wam zwiększyć poziom spostrzegawczości. Przyda wam się to nie tylko do rozwiązywania internetowych testów, ponieważ właśnie spostrzegawczość może okazać się nieoceniona w czasie codziennych czynności. To jak, spróbujecie swoich sił?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Ślub - teściowaPoślubił swoją teściową mimo wielu przeszkód. Słowa byłej żony nie mieszczą się w głowieCzytaj dalej

Wystarczy kilka chwil, aby sprawdzić czy należysz do prawdziwych bystrzaków

Chociaż w kwestii testu naszego narządu wzroku, prawdziwymi mistrzami okazują się nasi pupile, to pewne jest, że nawet tak prosty obrazek może wiele powiedzieć na temat tego czy należycie do grona prawdziwych bystrzaków. Test ten możecie przeprowadzić nie tylko na sobie, ale również na swoich bliskich czy znajomych. Możliwe, że przechwalający się swoimi zdolnościami kolega, wcale nie jest tak zdolny za jakiego się uważa. Dla wszystkich chcących samodzielnie sprawdzić swoje siły zamieszczamy ostrzeżenie - w następnym akapicie zdradzimy poprawną odpowiedź oraz technikę jakiej należy użyć aby ją poznać.

Dzisiaj grzeje:

1. Nagły zwrot akcji ws. Tomasza Komendy. Rodzina jest bezradna, koszmar powrócił

2. Wideo - „Policję dzwoń Wiesiek” - Kolizja w Gdańsku - kto wymusił pierwszeństwo?

3. Wielka tragedia gwiazdora disco polo. Najbliższa mu osoba umierała na jego rękach

Udzieliłeś poprawnej odpowiedzi czy obrazek cię pokonał?

Obrazek wydawać by się mógł jedynie zbiorem różowych kropek o różnym stopniu nasycenia. Wystarczy jednak, że przechylicie nieco swój ekran, tak aby jego kąt wychylenia był większy. Właśnie wtedy przy odrobinie wysiłku waszym oczom ukaże się ukryta liczba. Jeśli powiedzieliście, że jest to 0985 - składamy gratulacje. Właśnie tak brzmi właściwa odpowiedź. Zgadliście?

Obrazy Pikio

Źródło: funwithpuzzles.com

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wyciekły okropne, prywatne wiadomości Jarosława Jakimowicza. Nie wytrzymał, odpowiedział bez hamulców
  2. Wielki sekret Japonii ujawniony. Minister obrony powiedział prawdę. Chodzi o UFO
  3. Dagmarę totalnie zatkało, usłyszała słowa, których nie chce słyszeć żadna matka. Conanowi puściły nerwy
  4. Młoda para z Polski wprawiła gości w osłupienie. Na weselu zatańczyli tak, że "Taniec z Gwiazdami" się chowa
  5. Polsat przekazał tragiczne informacje. Nie żyją już 4 osoby, dramatyczne sceny w ukochanym miejscu Polaków
  6. Nie ma zdrowszego mięsa, zawsze wybieraj je zamiast kurczaka. Osoby na diecie będą podwójnie zachwycone

Żona - cierpienie po stracie75-latek niesamowicie cierpiał po śmierci ukochanej żony. Zrobił jedną rzecz, która odmieniła jego życieCzytaj dalej

Źródło: funwithpuzzles.com

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News