Obrazek z lalką
facebook
Aneta Wasilewska - 17 Stycznia 2020

Wśród zabawek kryje się lalka, tylko 1 osoba na 10 umie ją znaleźć. Wyjątkowo podstępna zagadka

Obrazek, który masz przed swoimi oczami, jest kolejną zagadką. Internauci nie potrafią sobie z nią poradzić, jest wyjątkowo podstępna, a prawidłowe rozwiązanie jest w stanie znaleźć zaledwie co 10 osoba. Czy umiesz odnaleźć laleczkę, która chowa się wśród innych zabawek?

Obrazek zawiera z sobie zagadkę, którą nie tak łatwo jest rozwiązać. Przyjrzyj się dokładnie i odszukaj na nim lalki. Jeśli ci się uda, możesz chwalić się swoją wyjątkową spostrzegawczością. Natomiast jeśli nie jesteś w stanie odnaleźć laleczki, niżej znajdziesz rozwiązanie.

Polacy wstrząśnięci sprawą9-miesięczna Blanka była wykorzystywana w haniebny sposób. Wyszły na jaw szczegóły zbrodni, która poraziła PolakówCzytaj dalej

Obrazek przedstawia zabawki i ukrywającą się lalkę

Zadanie kolejny raz wydaje się być banalne, wystarczy na obrazku z zabawkami znaleźć skrywającą się lalkę. Niestety, nie tak łatwo jest ją odnaleźć. Na fali coraz bardziej popularnych zagadek-zdjęć pojawiła się kolejna grafika, tym razem jednak ten obrazek jest wyjątkowo podstępny. Nie należy ona do najprostszych, a tylko wyjątkowo spostrzegawcze osoby poradzą sobie z jej rozwiązaniem.

Niech was nie zwiedzie to, co widać na grafice. Obrazek może przedstawia dziecięce zabawki, ale najmłodsi będą mieli przed sobą nie lada wyzwanie, jeżeli chcą rozwiązać poprawnie tę zagadkę. Okazuje się, że nawet dorośli mają z tym problem. Szacuje się, że zaledwie co dziesiąta osoba jest w stanie odpowiedzieć poprawnie, gdzie ukrywa się lalka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziewczynka dała bezdomnemu kanapkę5-letnia dziewczynka dała bezdomnemu kanapkę. 4 lata później wydarzyła się najbardziej niespodziewana rzeczCzytaj dalej

Czy jesteś w stanie poradzić sobie z rozwiązaniem zagadki? Jeśli nie, poniżej znajduje się rozwiązanie.

Obrazek z lalką. Rozwiązanie zagadki

Rozsypane zabawki nie dają ci spokoju? Musisz poznać odpowiedź? Spójrz na obrazek poniżej, zaznaczona jest na nim odpowiedź. Jeżeli udało ci się rozwiązać zagadkę bez patrzenia na odpowiedz, gratulujemy.

Dzisiaj grzeje:

1. W Australii w końcu spadł deszcz. Niestety eksperci przed nim ostrzegają, może być jeszcze gorzej
2. Wspaniała wiadomość dla kobiet. Dostaną większe emerytury, muszą spełnić jeden warunek

Jak widzisz, lalka schowała się wyjątkowo dokładnie. Widoczny jest zaledwie fragment jej twarzy, rudych włosów i niebieskiej sukienki.

uploaded

Najlepsze newsy dnia:

    1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
    2. Nowy podatek oburza Polaków. Nie dość, że jest batem dla pracowitych to jeszcze okrada najbardziej potrzebujących
    3. Ciężka choroba spadła jak grom z nieba. Magda Gessler nie wiedziała, co robić, bohater "Kuchennych Rewolucji" podbił jednak serce restauratorki
    4. Tuż po ślubie na jaw wyszła straszliwa prawda. Matka panny młodej za jej plecami robiła z zięciem najgorsze rzeczy
    5. Koniec pewnej epoki. Dagmara z "Królowych życia" podjęła decyzję, teraz nie ma odwrotu

Pogrzeb Adama SłodowegoPorażający widok. Grób, w którym spoczął Adam SłodowyCzytaj dalej

źródło: facebook

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News