Ile twarzy widzisz na obrazku? Bez szans na rozwiązanie dla niektórych

Ile twarzy widzisz na obrazku? Bez szans na rozwiązanie dla niektórych Źródło: .

Obrazek przedstawia twarze, które jednak nie są tak łatwo widoczne. By dostrzec choć niektóre, trzeba naprawdę dobrze wytężyć wzrok. Spójrz na ilustrację i zastanów się ile Tobie udało się odnaleźć.

Powyższy obrazek to doskonały przykład złudzeń optycznych, ale też świetny sprawdzian na spostrzegawczość. Jeśli jesteś ciekaw, czy należysz do grona doskonale, przeciętnie lub raczej słabo spostrzegawczych, koniecznie przyjrzyj się ilustracji i spróbuj rozwikłać zagadkę. Odpowiedzi internautów bywają naprawdę różne. 

Ile twarzy przedstawia ten obrazek? Bez szans na rozwiązanie dla niektórych 

Nie da się ukryć, że powyższa ilustracja budzi dość skrajne emocje wśród odbiorców, bowiem nie każdemu udaje się odnaleźć wszystkie twarze, a niektórzy mają problem z odnalezieniem choć jednej. Oczywiście nie oznacza to, że nie istnieje grono osób, dla których obrazek jest banalny, a dopatrzenie się każdej twarzy zajęło im dosłownie kilka sekund. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Autor ukrył twarze w taki sposób, że na pierwszy rzut oka są zupełnie niewidoczne, a dopiero wnikliwie i zazwyczaj długotrwałe przyglądanie się pozwala dostrzec choć zarys. Najszybciej możesz zauważyć usta, nos lub oczy, jednak gdy uda Ci się odnaleźć zaledwie tę jedną część, błyskawicznie ukaże Ci się cały obraz. 

Dzisiaj grzeje: 1. Tragiczna wiadomość, nie żyje wspaniały Polak. Uratował dziesiątki istnień, GOPR w żałobie
2. Cała Polska do końca miała nadzieję, że jednak się uda. Niestety, nie żyje

Koniecznie sprawdź samego siebie, ale i być może swoją rodzinę i przekonajcie się kto z Was jest najbardziej spostrzegawczy. Internauci coraz chętniej przesyłają ilustrację między sobą, podając zupełnie różne odpowiedzi. Jedni deklarują, że znaleźli 8 twarzy, inni - 10, a jeszcze inni -  zaledwie 5. By łatwiej było Ci odnaleźć choć jedną zdradzamy, że znajduje się ona w prawym dolnym rogu, ale z resztą musisz już poradzić sobie sam. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Czego brakuje na zdjęciu przysmaku? Tylko 1% ludzi odgadnie
  2. Zostały dwa tygodnie złożenie ważnego oświadczenia. Jeśli nie dopełnisz obowiązku ZUS rozpocznie postępowanie
  3. Perfekcyjny kotlet schabowy po staropolsku. Najlepszy przepis Kuronia sprawi, że każdy będzie prosił o dokładkę
  4. Odebrał ze szkoły córkę, zauważył na jej kroczu plamę. Jego reakcja wprawia w osłupienie
  5. Miała urodzić czworaczki, w połowie ciąży dostała tragiczną wiadomość. Zaczął się wyścig z czasem, przed porodem umierały kolejne dzieci

Źródło: forum ogrodnicze

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News