Umiesz znaleźć na obrazku czterolistną koniczynkę? Tylko nielicznym udaje się to zrobić w minutę

Umiesz znaleźć na obrazku czterolistną koniczynkę? Tylko nielicznym udaje się to zrobić w minutę Źródło: .

Obrazek przestawia wiele trójlistnych koniczynek i kwiatków, jednak jest na nim coś, co się wyróżnia. Chodzi o symbol szczęścia, czyli koniczynę z czterema listkami. Zadanie tylko pozornie jest proste, mało kto rozwiązuje ją w 60 sekund.

Obrazek z koniczynami potrafi przetestować spostrzegawczość lepiej niż niejedna iluzja optyczna. Choć ilustracja wydaje się prosta dzięki nieco bajkowym roślinom, wcale taka nie jest. Każdy, kto podejmuje wyzwanie i stara się odnaleźć ukrytą czterolistną koniczynę musi się mocno nagłowić. Zadanie w praktyce okazuje się trudniejsze niż komukolwiek mogłoby się wydawać.

Obrazek z ukrytą koniczynką wyzwaniem dla internautów

Obrazek z koniczynkami od jakiegoś czasu krąży po sieci, wzbudzając niemałe emocje wśród internautów. Wiele osób dzieli się w komentarzach swoimi odczuciami. Uważają, że zagadka jest bardzo trudna, a znalezienie koniczynki zajęło im kilka minut. Najczęściej znalezienie właściwej roślinki zajmuje od 3 do 5 minut, jednak pojedynczym osobom udało się o zrobić nawet w minutę.

Warto podjąć wyzwanie i spróbować swoich sił, a użycie stopera dodatkowo pomoże zweryfikować, czy masz ponadprzeciętną spostrzegawczość. Każdy czas poniżej 3 minut jest bardzo dobry, a jeśli wyrobisz się w 60 sekund, należą Ci się gratulacje - niewielu osobom udało się tak szybko wypatrzeć właściwy element. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rozwiązanie zagadki

Jeśli nie udało się dostrzec czterolistnej koniczynki w wyznaczonym czasie, nie trzeba się przejmować, w końcu to tylko zabawa. Nadal możesz próbować samodzielnie znaleźć rozwiązanie. Aby sobie pomóc, daj odpocząć oczom i spójrz w dal, skupiając wzrok na najdalszym szczególe. Później jeszcze raz popatrz na obrazek, spróbuj różnych odległości - przyglądaj się z bliska, a potem obejmij wzorkiem całość. Dzięki tym sztuczkom na pewno Ci się uda.

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż znęcał się nad uwielbianą piosenkarką psychicznie i fizycznie. Groził, że obetnie jej palec
2. TVP przekazało zdumiewające wiadomości. Polityk PiS i jego syn zostali zatrzymani, powód rozwścieczy Polaków

Poniżej znajdziesz oryginalny obrazek, a pod nim rozwiązanie zagadki. Takie ćwiczenia, nawet jeśli są zakończone niepowodzeniem, doskonale ćwiczą umysł, poprawiają spostrzegawczość i pozytywnie wpływają na mózg. Warto raz na jakiś czas zmierzyć się z podobną zagadką.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Skandal podczas 28. finału WOŚP. Zachowanie protestujących oburzyło mieszkańców
  2. Żona Kamila Glika jest jedną z najpiękniejszych Polek. Jej zdjęcia powalają internautów (FOTO)
  3. Wszystko załatwiono po cichu, bez wiedzy emerytów. Specjalista zdradza, że emerytury Polaków będą zmniejszone
  4. Siedział w jednej celi z mordercą Pawła Adamowicza. Wyjawił dobijającą prawdę o Stefanie W.
  5. Gwiazda Polsatu zabrała głos w sprawie bójki Pięknych i Młodych. Zespół disco polo zrównany z ziemią

źródło: Facebook

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News