Na obrazku jest ukryta liczba, widzisz jaka? Udaje się tylko najinteligentniejszym, odpowiedź jest zaskakująca

Na obrazku jest ukryta liczba, widzisz jaka? Udaje się tylko najinteligentniejszym, odpowiedź jest zaskakująca Źródło: goodtimes.my

Pozornie prosty obrazek może sprawić, że zwątpicie w swoją spostrzegawczość. Czy patrząc na zdjęcie, jesteście w stanie powiedzieć, jaka liczba została tu ukryta przez autora? Zadanie na pewno nie należy do najłatwiejszych, jednak warto sprawdzić, czy należycie do grona prawdziwych bystrzaków. Mamy dla was małą podpowiedź, która pomoże udzielić poprawnej podpowiedzi.

Obrazek nie zawiera żadnych skomplikowanych kształtów czy kolorów, a mimo to jest dla naszego mózgu niezbyt komfortowym widokiem. Wśród czarno białych pasów ukryta jest liczba, jednak mało kto jest w stanie udzielić właściwej odpowiedzi. 

Czy widzisz, jaką liczbę skrywa obrazek?

Obrazek został zamieszczony na stronie goodtimes.my i z miejsca stał się hitem. Nie jest to rzadkość, gdyż w sieci można znaleźć sporo podobnych testów na spostrzegawczość igrających z naszym zmysłem wzroku. Niedawno pisaliśmy o zdjęciu będącym powodem wielkiej dyskusji na Twitterze. Autorka zapytała wtedy czy internaucie patrzą nad drzwi, czy też może na plażę. Tym razem to nie zdjęcie a prosty obrazek sprawi, że w siebie zwątpicie. Poprawnej odpowiedzi udaje się udzielić tylko najinteligentniejszym osobom, ale nie martwcie się. Mamy dla was małą wskazówkę jak w prosty sposób przechytrzyć tę zagadkę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Sprawdź się w tym teście na spostrzegawczość

Odczuwanie dyskomfortu przy patrzeniu na obrazek nie jest niczym dziwnym. Paski sprawiają, że nasz wzrok się gubi, a mózg czuje się zagubiony. Iluzja optyczna w sprytny sposób wykorzystuje nasze niedoskonałości i sprawia, że wskazanie, jaka liczba ukryta jest na grafice, staje się wyjątkowo trudnym zadaniem. Jeśli patrząc na obrazek, nie potrafisz określić, co skrywa się między czarno-białymi pasami, to mamy dla ciebie podpowiedź.

Spróbuj spojrzeć na obrazek pod zupełnie nietypowym kątem. Najłatwiej będą mieć posiadacze laptopów, gdyż wystarczy nieco wychylić ekran, aby z łatwością rozwiązać łamigłówkę. Natomiast ci z was, którzy nie potrzebują pomocy, powinni sprawdzić inne zagadki dostępne na naszym serwisie. Na pewno znajdą coś dla siebie i miło spędzą czas na udowadnianiu, że należą do grona prawdziwych bystrzaków.

Dzisiaj grzeje: 1. Niestety, nie będzie bezpiecznie w najbliższych dniach. Zacznie się już jutro wieczorem

2. Nowe powiaty objęte obostrzeniami. Ministerstwo Zdrowia wprowadza poważne zmiany

3. Naprawdę przykre, wszyscy modlili się by się udało. Niestety, nie żyje Oleńka

Teraz bez problemu powinniście zobaczyć liczbę

Czy po skorzystaniu z naszej podpowiedzi jesteście w stanie powiedzieć, jaka jest poprawna odpowiedź? Wszyscy którzy twierdzą, że obrazek skrywa w sobie liczbę 17, mają rację. Tak właśnie brzmi poprawna odpowiedź. Zagadka ta udowadnia, jak łatwo manipulować naszym wzrokiem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tragiczna wiadomość, nie żyje miliarder. Zostawił po sobie prawdziwą fortunę
  2. Radio Maryja podało smutną informację. Nie żyje, pożegnały go tłumy
  3. Premier zdecydował, Kancelaria ogłosiła. Będzie obowiązywał już od jutra
  4. Zła informacja dla posiadaczy kont w bankach. Pilnie wprowadzono obostrzenia
  5. Maria Czubaszek stanęłaby w obronie uciśnionych? Przypominamy jej poruszające i mocne słowa, wielu może ich nie pamiętać

Źródło: gootimes.my

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News