Na jednym obrazku ukryte są aż 4 zwierzęta. Trudno je odnaleźć, poradziliście sobie?

Na jednym obrazku ukryte są aż 4 zwierzęta. Trudno je odnaleźć, poradziliście sobie? Źródło: Lolmania

Obrazek, który widzicie, ukrywa cztery różne zwierzęta. Chociaż na pierwszy rzut oka trudno je dostrzec, warto nieco dokładniej przyjrzeć się grafice. Sprawdź, czy dasz radę odszukać każde z nich.

Obrazek wzbudził szczególnie duże emocje wśród tych, którzy uważają się za ekspertów od podobnych, nieco analitycznych zagadek. Wielu internautów podejmowało już wyzwanie odnalezienia na nim czterech zwierząt, jednak nie wszystkim się to udało. Przyznać trzeba, że zadanie nie jest wcale łatwe.

Obrazek to spore wyzwanie nawet dla miłośników zagadek

Ułatwieniem bez wątpienia okazuje się podpowiedź, że na grafice ukryto nietoperza, antylopę, flaminga oraz lisa. Pomocne w ich odnalezieniu będzie podzielenie sielankowego widoku na mniejsze części i przeanalizowanie każdej osobno. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zdaniem wielu komentujących, odnalezienie wszystkich zwierzaków zajęło im nieco ponad minutę. Nie jest to więc bardzo krótki czas, dlatego warto podejść do zadania ze spokojem i cierpliwością. Sprawdź, ile zajmie ci poradzenie sobie z tą łamigłówką.

Sprawdź, czy podołasz wyzwaniu

Dzisiaj grzeje: 1. Wakacje w więzieniu, tuż obok najgorszych i bezwzględnych kryminalistów. Niewiarygodna oferta turystyczna "Alcatraz wschodu"
2. Zatrważające wiadomości z południa Polski. Bardzo mocne uderzenie, zatrzęsły się budynki, mieszkańcy są zdezorientowani

Jeżeli nie uda ci się odnaleźć wszystkich zwierzaków, pod obrazkiem będzie czekało rozwiązanie tej zagadki. Daj sobie jednak chwilę i spróbuj samodzielnie poradzić sobie z wyzwaniem. Wielu internautów się poddało, jednak zagadka nie jest ostatecznie wcale tak trudna, jak początkowo się wydaje. Powodzenia!

Rozwiązanie zagadki:

Najlepsze newsy dnia:

  1. Julia Wieniawa powiedziała, co uważa o WOŚP. Przy okazji ujawniła historię ze swojego dzieciństwa
  2. Zasiłek dopiero po pół roku? ZUS każe czekać, Polacy pilnie szukają pomocy. "Patologiczna sytuacja"
  3. Zdrowe dziecko położyło się spać we własnym łóżku. Po 2 godzinach było martwe, przyczyna odebrała mowę lekarzom
  4. Nikt wcześniej tak nie poniżył Magdy Gessler. Nie mieści się w głowie, jak została potraktowana przed kamerami Kuchennych rewolucji
  5. Nie żyje wyjątkowy muzyk, jego zespół był uwielbiany przez Polaków. Miał tylko 45 lat

Źródło: Lolmania

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News