Udaje się tylko 1 na 10 osób. Czy widzisz mysz ukrytą pośród wiewiórek?

Udaje się tylko 1 na 10 osób. Czy widzisz mysz ukrytą pośród wiewiórek? Źródło: thedudolf.blogspot.com

Obrazek wydaje się pozornie prosty, lecz nic bardziej mylnego. Zgraja wiewiórek ukrywa pośród siebie zwierzę, które do nich nie pasuje. Czy jesteś w stanie powiedzieć, gdzie znajduje się mała myszka? Poprawną odpowiedź podaje jedynie 1 na 10 osób. Autor ilustracji rzuca naszej spostrzegawczości spore wyzwanie. Na pewno nie jest to łatwe zadanie, ale warto się sprawdzić.

Obrazek jest autorstwa artysty, który już wielokrotnie wystawiał na próbę naszą spostrzegawczość. Gergely Dudas, skrywający się pod pseudonimem Dudolf, zamieścił ilustrację pełną wiewiórek, jednak zaznaczył, że wśród amatorów orzechów skrywa się zupełnie inne zwierzę.

Prosty obrazek sprawdzi, czy jesteś tak spostrzegawczy jak myślałeś

Obrazek i zadane przez nas pytanie wydaje się zupełnie niewinne, lecz są to tylko pozory. Od razu zaznaczamy, że jest to wymagające wyzwanie i świadczy o tym fakt, że jedynie 1 na 10 osób udaje się udzielić poprawnej odpowiedzi. Na szczęście dla wszystkich obawiających się, że nie znajdą sprytnej myszki, mamy dobrą wiadomość. Na końcu artykułu jest drobna podpowiedź, która doprowadzi was we właściwe miejsce, ale zamieszczamy również dokładne wskazanie. Dudolf dobrze wiedział, że nie tworzy prostej zagadki, dlatego od razu przygotował grafikę z odpowiedzią. Podejmujecie nasze wyzwanie?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Mało kto jest w stanie dojrzeć mysz w tłumie wiewiórek

Zagadki to jedna z ulubionych rozrywek ludzi na całym świecie. W prosty sposób możemy nie tylko udowodnić sobie oraz znajomym, że jesteśmy prawdziwymi bystrzakami, ale także odczuć niesamowita satysfakcję z zaliczania się do elitarnego grona ludzi, dla których dostrzeżenie nawet najmniejszych szczegółów nie stanowi większego problemu. Wszystkich uważających, że ilustracja stworzona przez Dudolfa jest banalna, zapraszamy do nieco trudniejszych łamigłówek dostępnych na naszym portalu. Gwarantujemy rozrywkę na kilka godzin. Najpierw jednak sprawdź czy potrafisz powiedzieć, gdzie wśród tłumu wiewiórek ukrywa się mała myszka. Jesteś w stanie wskazać jej położenie?

Dzisiaj grzeje: 1. Do mediów przedostały się doniesienia z „czerwonych stref” w Polsce. Co tam się dzieje?

2. Ogłoszono poważne zmiany w szkolnictwie. Wszyscy uczniowie będą się musieli dostosować

3. Prawie nikt nie znał mrocznego sekretu Grzegorza Miecugowa. Wyszło na jaw dopiero po latach

Dudolf wystawia nasz wzrok na próbę

Obrazek ten to prawdziwy test na spostrzegawczość. Niestety wbrew pierwszym zapewnieniom mało komu udaje się wskazać myszkę. Cenna okazuje się wskazówka, aby skupić się na uszach zwierzaków widocznych na ilustracji. Jeśli jednak nawet teraz nie jesteście znaleźć myszy, to poniżej zamieszczamy obrazek z widoczną odpowiedzią. Zaliczacie się do grona bystrzaków?

Źródło: thedudolf.blogspot.com

Źródło: thedudolf.blogspot.com

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mama przyjrzała się zdjęciu synka i osłupiała. Było o krok od tragedii
  2. Smutna wiadomość o mężu Grażyny Torbickiej. Przesyłamy wyrazy współczucia
  3. Śmierć w rodzinie Leszka Millera przyszła nagle. Jego wnuczka ujawniła całą prawdę
  4. Wypadek prezydenta Andrzeja Dudy. Pojawił się apel, nie można go ignorować
  5. Dziennikarka TVP Info nie wytrzymała. Odpowiada na niestosowne wypowiedzi

Źródło: mentalfloss.com / thedudolf.blogspot.com

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News