Zaledwie 3% osób potrafi znaleźć "1" na obrazku. Zadanie tylko dla najbardziej spostrzegawczych

Zaledwie 3% osób potrafi znaleźć "1" na obrazku. Zadanie tylko dla najbardziej spostrzegawczych Źródło: brainsyoga

Obrazek z zagadką to kolejny sposób na to, żeby popracować nad swoją spostrzegawczością. Ciekawe, czy będziesz w stanie znaleźć "1". Okazuje się, że zaledwie 3% osób potrafi podać prawidłowe rozwiązanie zagadki.

Obrazek wypełniony jest literkami "I", wśród których skryła się jedna "1". Zadanie polega na szybkim odnalezieniu "1". Jeszcze raz podkreślamy, że ta zagadka do łatwych nie należy. Wyjątkowo ciężko jest odnaleźć ukrywającą się "1". Ciekawe komu się uda, a kto podda się po kilku chwilach.

Obrazek może sprawić wiele problemów. Zagadka jest wyjątkowo ciężka

Zagadkowe zdjęcia nie przestają cieszyć się popularnością w sieci. Każdego dnia pojawiają się kolejne, które sprawiają, że mózg wchodzi na wyższe obroty. Codzienne rozwiązywanie podobnych łamigłówek może doprowadzić nie tylko do tego, że z kolejnymi zagadkami będzie szło o wiele szybciej, ale przede wszystkim może rozwinąć naszą spostrzegawczość. Rozwiązanie zostało zamieszczone poniżej. Jeżeli jeszcze chcesz przez chwilę zastanowić się, gdzie ukryła się "1", nie patrz niżej. 

Niebieskie tło i czarne "I", a wśród nich jedna "1". Zadanie wydaje się niemożliwe do rozwiązania, jednak nielicznym się udaje. Powodzenia. Może znajdujesz się w tych 3 %. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Obrazek z "1". Rozwiązanie

Trzeba przyznać, że ta zagadka nie należała do najprostszych. Okazuje się, że zaledwie 3 procent osób jest w stanie podać prawidłowe rozwiązanie. Reszta poddaje się, gdy pojawią się pierwsze zawroty głowy, co zdarza się częściej, niż w przypadku innych zagadek. Każdemu, komu udało się odnaleźć "1" serdecznie gratulujemy, nie było łatwo, ale wam się udało. 

Dzisiaj grzeje: 1. Wszyscy mieli nadzieję, że to jeszcze nie koniec. Niestety, znany muzyk zmarł w wyniku zarażenia koronawirusem
2. Barbara Kurdej-Szatan jest załamana przez koronawirusa: „Niedługo artyści nie będą mieli za co żyć”

Dla wszystkich osób, które pomimo wpatrywania się w obrazek, nie są w stanie podać prawidłowej odpowiedzi, poniżej zamieszczamy rozwiązanie. Obrazek ma zaznaczone w kółko, gdzie znajduje się "1". Internauci, którzy szukali i nie znaleźli "1" mogą być pewni, że to nie żart i wśród "I" ukryła się "1". 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Czy koronawirusem można zarazić się od zwierząt domowych? Odpowiedzi udziela WHO
  2. Koniec sezonu skoków narciarskich. Zapadła oficjalna decyzja federacji
  3. Antek Królikowski wspiera rodzinę po śmierci taty. Dla najbliższych podjął bardzo ważną decyzję, ojciec byłby dumny
  4. Mały chłopiec umarł we śnie. Tata postawił mu nagrobek, który wyciska z ludzi ostatnie łzy
  5. Kilkadziesiąt osób jest rannych, póki co jedna osoba nie żyje. Tragedia w metrze
  6. Właśnie teraz kapusta pekińska jest na wagę złota. Powinno się ją jeść na potęgę

źródło: brainsyoga

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News