Jedynie nieliczni są w stanie je dostrzec. Na obrazku oprócz żaby jest jeszcze jedno zwierzę, widzisz?

Jedynie nieliczni są w stanie je dostrzec. Na obrazku oprócz żaby jest jeszcze jedno zwierzę, widzisz? Źródło: webniusy

Obrazek z wyraźnie widoczną żabą przedstawia coś jeszcze. Tylko nielicznym udaje się trafnie rozpoznać, gdzie i jakie dokładnie zwierzę znajduje się na ilustracji.

Obrazek przedstawiony powyżej to idealny przykład iluzji optycznych, na których punkcie internauci szaleją już od jakiegoś czasu. Dzięki podobnym fotografiom mogą sprawdzić swoją spostrzegawczość, ale i poznać granicę własnej wytrzymałości, bowiem takie obrazki potrafią szybko wpędzać we frustrację. Ten, który My chcemy ci pokazać, przedstawia nie tylko żabę.

Obrazek przedstawia dwa zwierzęta. Nielicznym udaje się dostrzec oba 

Widniejący wyżej obrazek to rysunek żaby i na próżno doszukiwać się tutaj drugiego dna. Wbrew początkowym założeniom, to co widzisz na pierwszym planie rzeczywiście się na nim znajduje. Jak wiadomo, diabeł zawsze tkwi w szczegółach, dlatego patrząc na ilustrację zapewne nawet nie spodziewasz się, że widnieje na niej jeszcze jedno zwierzę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Barwy obrazka sprawiają, że jeszcze trudniej jest dostrzec coś prócz żaby, dlatego tylko nielicznym udaje się szybko zauważyć ukryte zwierzę. Inni dostrzegają je po kilku minutach, a kolejni mogą wpatrywać się w ilustrację godzinami i nie widzą w niej nic nadzwyczajnego. W podpowiedzi zdradzamy, że ukrytym zwierzakiem jest koń. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje władca, który rządził krajem przez 50 lat. Obalił własnego ojca, błyskawicznie wyznaczono następcę

2. Prezydent poinformował o śmierci wybitnego człowieka. Jego zasługi dla Polski były nieocenione

By go zauważyć, musisz intensywnie wpatrywać się w obrazek i... obrócić go bokiem. Na ten krok zapewne wpadło niewielu, czemu nie trudno się dziwić. Obrócona ilustracja ukazuje już nie żabę, a konia, którego szukałeś przez ostatnią chwilę. Jeśli znasz już odpowiedź koniecznie zaproś rodzeństwo czy rodziców, niech i oni sprawdzą swoją spostrzegawczość. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anna Jantar byłaby zachwycona. Wnuczka odziedziczyła cechy babci i mamy
  2. Jedna osoba złamie prawo, wysokie kary zapłacą wszyscy. Nowe, surowe przepisy wydrenują nam kieszenie?
  3. Dagmara się wygadała o sobie i Jacku? Padły wiele mówiące słowa o dziecku
  4. Karol Strasburger wyjawił smutną prawdę o zmarłej żonie. Jego 37 lat młodsza partnerka nie była zadowolona
  5. Kasjerka odezwała się w bezczelny sposób do emerytki. Reakcja seniorki jest mistrzowska, klientów zamurowało

Źródło: webniusy 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News