Ile liter "V" jest na zdjęciu? Większość osób nie daje rady i wymięka, odpowiedź jest zaskakująca

Ile liter "V" jest na zdjęciu? Większość osób nie daje rady i wymięka, odpowiedź jest zaskakująca Źródło: prosvet.cz

Obrazek, który widzisz przed sobą, to kolejna zagadka, jakich w ostatnich tygodniach pełno w sieci. Zadanie polega na tym, by odnaleźć wszystkie litery "V", które ukryły się pomiędzy literami "Y". Większość internautów, którzy próbują rozwiązać tę zagadkę, poddają się po kilku minutach. Podejmujesz wyzwanie?

Obrazek z literami "Y" kryje w sobie także literki "Y". Będziesz w stanie je wszystkie odnaleźć? Przypominamy, nie wszystkim się udaje odpowiedzieć poprawnie. Sprawdź swoje siły, a później dowiedź się, jakie jest rozwiązanie. 

Obrazek-zagadka to dobry trening dla mózgu

Lubisz internetowe obrazki-zagadki, bo dzięki nim rozwijasz swoją spostrzegawczość? Koniecznie sprawdź zagadkę, w której należy odnaleźć liczbę, jaka ukryła się w trawie. To zadanie nie należy do najłatwiejszych. Wolisz sprawdzić się w jeszcze trudniejszej zagadce? Proponujemy, żebyś odnalazł liczbę, która widnieje na tej grafice. W przypadku tego zdania zaledwie 3% internautów udaje się podać prawidłową odpowiedź. 

Może jesteś fanem obrazków, które więcej zdradzają na temat twojej osobowości? Wszystkim polecamy, spojrzeć na ten obrazek, zauważyć można na nim dwa zwierzęta, pierwsze z nich, zdradza twój największy sekret. Obrazek z tymi zwierzętami, także powie ci więcej na temat twojej osobowości.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Obrazek z "V". Rozwiązanie zagadki 

Udało Ci się rozwiązać już zagadkę z "V"? Przypominamy, liter "V" znajduje się tam, o wiele więcej niż może się wydawać. Jeżeli, uważasz, że podałeś dobrą odpowiedź, poniżej prezentujemy rozwiązanie zagadki. Sprawdź, czy masz rację.

Dzisiaj grzeje: 1. Wszystko trwało moment, nagrania porażają. Nie żyje co najmniej 7 osób, w tym niemowlę
2. Myślała, że na nosie ma zwykłą krostkę. Niestety był to pierwszy objaw strasznej choroby
3. Polska policja podała przykre informacje. Nie żyje 25 osób, 189 rannych

Obrazek ukrywa aż 10 liter "V". Na zdjęciu zaznaczone są one żółtym kolorem. Udało Ci się podać dobre rozwiązanie? Serdecznie gratulujemy. Jeżeli jednak nie odnalazłeś wszystkich liter, przypominamy, że ta zagadka nie należała do najłatwiejszych. Znalezienie przynajmniej pięciu liter "V" świadczy o dobrze rozwiniętej spostrzegawczości. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Udzielała wywiadu Polsatowi i nagle zalała się łzami. Kobieta zaczęła błagać Polaków o pomoc
  2. Na jaw wyszła prawda o bracie Agaty Dudy. Przerwał milczenie i zdradził ich prywatny sekret
  3. Prymarny komunikat Ministerstwa Zdrowia. Zagrożenie aż do 22 sierpnia
  4. Fatalne doniesienia o aktorze TVP i TVN. Ciężko chory, nie ma nawet na chleb
  5. Monika Kurska nie wytrzymała, przerwała milczenie. "Nie chcę tych ludzi znać"

Źródło: Webniusy 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News