Wśród kółek ukryta jest litera, arcytrudna do zauważenia. Udało się wam?

Wśród kółek ukryta jest litera, arcytrudna do zauważenia. Udało się wam? Źródło: .

Obrazek stworzono w taki sposób, by odnalezienie ukrytej na nim litery było bardzo trudne. Dostrzegają ją tylko niezwykle spostrzegawcze osoby.

Obrazek z arcytrudną zagadką podbija sieć, grafika obiegła internautów na całym świecie. Wśród fioletowych kółek ukryta jest jedna z liter, jednak jej dostrzeżenie wymaga dużej spostrzegawczości. Nie każdy jest w stanie ją zauważyć. W ten sposób łatwo sprawdzimy, czy jesteśmy wśród wybrańców, którzy mogą poszczycić się wyjątkowo bystrym wzrokiem.

Obrazek jest bardzo trudną zagadką, choć na pierwszy rzut oka wydaje się prostą grafiką

Grafika od jakiegoś czasu krąży w sieci, a internauci są zachwyceni trudną zagadką. Tylko najbardziej spostrzegawcze osoby będą w stanie zauważyć literę, ukrytą na jednolitej grafice. Nie wszyscy znajdą ją od razu, a niektórzy nie widzą jej wcale. W ten sposób możemy sprawdzić, jak bystry jest nasz wzrok.

Na obrazku widać równe rzędy fioletowych kółek. okręgi znajdują się na pomarańczowym tle, a oprócz nich na grafice nie widać żadnych innych kształtów. Wśród kółek ukryta jest jednak litera, która na pierwszy rzut oka jest niemal niewidoczna. Tylko nieliczni zauważą ją od razu, trzeba być bardzo spostrzegawczym i skupionym. Ale niektórzy nie będą mogli jej dostrzec nawet po zobaczeniu rozwiązania. Wszystko zależy od kondycji naszego wzroku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na obrazku znajduje się litera

Litery można szukać samemu, ale dużo zabawniej będzie, jeśli do poszukiwań zaprosimy naszych bliskich. Można zorganizować zawody i wyłonić najbardziej spostrzegawczą osobę w towarzystwie. Będzie to na pewno ciekawe urozmaicenie przyjacielskiej domówki lub spokojnego wieczoru rodzinnego. 

Dzisiaj grzeje: 1. Historia greckiej wyspy wywołuje ciarki. Niewielu wie, mieszkały tam setki śmiertelnie chorych ludzi
2. Gwiazda disco polo i "Barw szczęścia" pokazała zdjęcie ze szpitala. Łzy same cisną się do oczu

 

Rozwiązanie zagadki to litera E. Kółka które ją tworzą, są delikatnie jaśniejsze od pozostałych. Tylko najbardziej uważne osoby dostrzega to na pierwszy rzut oka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Biedronka, Lidl i Auchan może czekać kryzys. Będzie jeszcze gorzej
  2. Nadchodzą ważne zmiany terminów 500 plus. Pieniądze będą przyznawane na innych zasadach
  3. Ostatnie słowa Jantar tuż przed katastrofą. Łzy same napływają do oczu
  4. Suczka urodziła niezwykłe szczenię. Podobnych jest tylko 4 na świecie
  5. Nie żyje 10-letnia Amelka. Na pogrzebie doszło do dramatycznej pomyłki

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News