Znajdziesz w 60 sekund 4-listną koniczynkę na obrazku? Udaje się tylko prawdziwym szczęściarzom, inni mogą tylko zazdrościć

Znajdziesz w 60 sekund 4-listną koniczynkę na obrazku? Udaje się tylko prawdziwym szczęściarzom, inni mogą tylko zazdrościć Źródło: Facebook Gergely Dudás - Dudolf

Obrazek ze świnkami i czterolistną koniczynką jest prawdziwym wyzwaniem dla internautów. Mimo, że godzinami próbują znaleźć rozwiązanie zagadki, nie zawsze udaje im się to osiągnąć. Udaje się tylko prawdziwym szczęściarzom. Inni mogą tylko zazdrościć im spostrzegawczości i bystrego umysłu. Rekordzista znalazł czterolistną koniczynę w 60 sekund. Pobijesz ten wynik?

Obrazek, który budzi duże zainteresowanie internautów, skrywa wielką tajemnicę. Wśród kolorowych zwierzaków i trzylistnych koniczyn ukryła się ta jedna, wyjątkowa, która da szczęście znalazcy. Czterolistna koniczyna jest jednak niesamowicie trudna do odnalezienia. Wypatrzenie jej wcześniej, niż po upływie minuty, jest niemożliwe. Tego rekordu nie pobili nawet najwybitniejsi koneserzy zagadek na spostrzegawczość. Jeśli chcesz spróbować swoich sił, z uwagą spójrz na obrazek.

Obrazek ze świnkami skrywa nieodkrytą tajemnicę

Czterolistna koniczyna to symbol, który wywodzi się z pradawnych, celtyckich wierzeń. Druidzi wierzyli, że odnalezienie tej nietypowej rośliny może pomóc w walce ze złem. Jej magię doceniali także katoliccy przodkowie. Według nich rajska Ewa, która opuszczała Eden po popełnieniu grzechu, którego dopuścili się razem z Adamem, miała na sobie wyłącznie odzienie, na które składała się czterolistna koniczyna. Pierwszy z liści rośliny symbolizuje nadzieję, drugi wiarę, trzeci miłość, zaś czwarty - szczęście. Według statystyk istnieje tylko jedna szansa na 10 tysięcy na znalezienie koniczynki. Na obrazku nie jest to łatwiejsze.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Obrazek jest pełen różnokolorowych świnek, które z dużym powodzeniem odwracają uwagę od niepozornej roślinki. Nie brakuje także pospolitych koniczynek o trzech płatkach. Żeby odnaleźć tę wyjątkową, która przyniesie nam szczęście, trzeba wykazać się ogromną bystrością umysłu i sokolim wzrokiem. Przygotuj się także na długie przyglądanie się obrazkowi. Niektórzy internauci poszukują koniczynki całymi godzinami i muszą się poddać. Osoby, którym ta trudna sztuka się udaje, są prawdziwymi szczęściarzami. Czy umiesz dokonać niemożliwego?

Dzisiaj grzeje: 1. Niestety, koronawirus w niesamowicie popularnym miejscu. Sanepid prowadzi pilne poszukiwania
2. Ranking najgroźniejszych chorób według WHO. Na którym miejscu znalazł się COVID-19?
3. Tragiczne wydarzenia na oczach widzów TVP. Wszystko poszło na żywo, są ofiary

Jeśli nie udało ci się odnaleźć tajemnicy, którą kryje obrazek, nie martw się. Mamy dla ciebie podpowiedź, dzięki której na pewno ci się to uda. Czterolistna roślinka znajduje się bardzo blisko jednej ze świnek w optymistycznej, pomarańczowej barwy. Na obrazku jest ich zaledwie siedem. Z pewnością ułatwi ci to zadanie. Nadal nie widzisz czterolistnej koniczynki? Nie martw się. Poćwicz, rozwiązując nieco prostszą zagadkę ze zwierzakami i wróć, by zawalczyć o sukces. Poniżej pokazujemy, gdzie znajduje się koniczyna.

Obrazek z koniczynką przerasta internautów

Obrazek z koniczynką przerasta internautów

Najlepsze newsy dnia:

  1. Od soboty zamknięte kina i siłownie, maseczki obowiązkowe na ulicy. To już pewne, ogromne zmiany dla wielu Polaków
  2. Właśnie ogłoszono. Rząd podał surowy zakaz, wejdzie w życie od wtorku
  3. Nie ma odwrotu, od soboty wracają surowe obostrzenia. Olbrzymie zmiany dla wielu Polaków
  4. Nikt się nie spodziewał. Niebywałe wieści o dziecku Barbary Kurdej-Szatan
  5. PKO BP ostrzega klientów. Uwaga na próby wyłudzeń. Nie strać swoich oszczędności   

Źródło: Gazeta.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News