Widzisz rysunek ukryty na jednolitym tle? Tylko 3% najwybitniejszych osób potrafi go znaleźć

Widzisz rysunek ukryty na jednolitym tle? Tylko 3% najwybitniejszych osób potrafi go znaleźć Źródło: Jest Pozytywnie

Obrazek ukryty jest pod jednolitym tłem. Tylko nieliczni potrafią go dostrzec podczas pierwszego spojrzenia na niego, trzeba wykazać się niezwykłą spostrzegawczością.

Obrazek podbija sieć, tysiące internautów próbowało rozwiązać tę zagadkę - nie wszystkim jednak to się udaje. Tylko 3% społeczeństwa jest w stanie dostrzec rysunek, który ukryty jest pod jednolitym tłem. Trzeba wykazać się ogromną spostrzegawczością i skupieniem, by zobaczyć to, co znajduje się pod spodem. 

Obrazek ukryty jest pod jednolitym tłem

Po internecie krąży wiele zagadek, które spędzają sen z powiek użytkownikom sieci. Ta zagadka podbija sieć i jest niezwykle trudna, choć na pierwszy rzut oka wydaje się prosta. Na zdjęciu widzimy jednolite zielone tło, ale pod nim autor ukrył rysunek. Tylko nieliczni są w stanie od razu dostrzec schowany obrazek. Internauci  wytężają wzrok, by dostrzec to, co jest ukryte, jednak nie wszystkim się udaje. 

Na obrazku, pod jednolitym tłem, autor zagadki ukrył rysunek. By go dostrzec, trzeba być niezwykle spostrzegawczym, umieć się skupić i mieć dobry wzrok. Statystyki pokazują, że tylko 3% społeczeństwa potrafi poradzić sobie z odnalezieniem tego rysunku.

Zielone tło na pierwszy rzut oka jest jednolite, jednak najbardziej spostrzegawcze osoby od razu zauważą, że coś się pod nim znajduje

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Warto przez dłuższą chwilę przyjrzeć się obrazkowi, być może dzięki temu dostrzeżemy to, co z reguły pozostaje niewidoczne na pierwszy rzut oka. Można również poszukiwać rysunku w grupie i sprawdzić, kto odnajdzie go pierwszy. Jeśli jednak nie udało wam się znaleźć rysunku, nic nie szkodzi. Tuż pod obrazkiem znajduje się rozwiązanie.

Dzisiaj grzeje: 1. Wszyscy byliśmy oszukiwani? Wyciekły tragiczne dane dotyczące śmiertelności koronawirusa
2. Trwa akcja służb na południu Polski, niezbędna ewakuacja. Nie jest dobrze

Po zapoznaniu się z nim warto wrócić do pierwszego zdjęcia i sprawdzić, czy rzeczywiście ukrytego rysunku nie było widać wcześniej. Wynik tego małego eksperymentu może zaskoczyć.
Najlepsze newsy dnia:

  1. Rewolucyjny przepis na chleb w jajku lepszy niż pizza. Robi się w 3 minuty, dlaczego wcześniej nikt go polecał?
  2. Niemal każdy załapie się na wcześniejszą emeryturę. Nowy pomysł rządzących
  3. Mąż został w domu sam z dzieckiem. Przesłał żonie nagranie, które zaparło jej dech w piersiach
  4. Wydano pilne alerty na niedzielę, lepiej nie wychodzić z domu. Będzie naprawdę niebezpiecznie
  5. Martyna Wojciechowska wzięła potajemny ślub? Internet obiegło zdjęcie

źródło: Jest Pozytywnie

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News