Umiesz znaleźć różnicę na obrazkach? Niemal wszyscy poddają się po 5 minutach, tylko dla prawdziwych bystrzaków

Umiesz znaleźć różnicę na obrazkach? Niemal wszyscy poddają się po 5 minutach, tylko dla prawdziwych bystrzaków Źródło: MELVIN VASQUEZ/RD.COM, SHUTTERSTOCK

Obrazek po lewej i po prawej stronie to nie takie same obrazki. Zawartych jest na nim kilka różnic. Zadanie polega na tym, by odnaleźć je wszystkie. Będziesz w stanie to zrobić, czy jak większość poddasz się już po upływie pięciu minut? Podkreślamy - to zagadka dla prawdziwych bystrzaków.

Obrazek, który masz przed sobą, jest zagadką, która w ostatnich dniach bije rekordy popularności. Internauci z uporem maniaka próbują odnaleźć wszystkie różnice. Niestety, nie każdemu się to udaje. 

Obrazek nie jest identyczny. Zajdź różnice 

Oba zdjęcia różnią się od siebie. Na obu przedstawione jest niemalże to samo, ale tylko wprawne oko dostrzeże, że zdjęcia nie są identyczne. Obrazek przedstawia jedzenie i widnieje na nim makaron, ciecierzyca, bagietka i banan. Tylko dokładnie obserwując każdy szczegół, można znaleźć różnice. 

Chociaż zdjęcie cieszy się ogromną popularnością, internautom niezwykle trudno jest odnaleźć wszystkie różnice. Większość poddaje się całkowicie po tym, jak przez całe pięć minut nie są w stanie podać chociaż jednej różnicy. Podejmujesz się wyzwania? Uda ci się rozwiązać tę zagadkę?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Obrazek ma kilka różnic. Odnalazłeś je?

Dla wszystkich osób, które wzięły się za odnajdywanie różnic, możemy podpowiedzieć, że jest ich aż osiem. Niewielu internautów potrafi wskazać je wszystkie, ale każdemu serdecznie gratulujemy. To zadanie było naprawdę ciężkie. Dla osób, które mają problem z odnalezieniem wszystkich różnic, poniżej zamieszczamy odpowiedź. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje jedna z najbardziej lubianych uczestniczek show stacji TVN-u. Fani pogrążeni w smutku

2. Kobieta była przekonana, że brzuch boli ją przez miesiączkę. Niestety nie dożyła kolejnego dnia

Obrazek - odpowiedź

Obrazek różni się aż w 8 miejscach. Niezwykle ciężko było dostrzec te szczegóły. Dla osób, którym nie udało się odnaleźć wszystkich różnic, poniżej zamieszczamy rozwiązanie. Trzeba przyznać, że zagadka ta nie należała do najłatwiejszych. Obrazek okazał się wyjątkowo skomplikowany. Jeszcze raz gratulujemy wszystkim, który odnaleźli aż osiem różnic. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. GIS wycofuje z Biedronki uwielbiany przez Polaków produkt. Wykryto w nim groźne bakterie 
  2. Wielka tragedia obiegła świat. 20-letni kolarz zmarł w trakcie wyścigu, lekarze podali przerażającą przyczynę śmierci
  3. Czy powinno się ściągać z bobu skórkę przed zjedzeniem? Odpowiedź nie jest oczywista
  4. Maryna z "Janosika" po śmierci męża zrobiła wyjątkowo smutną rzecz. Mało która kobieta byłaby gotowa na podobną rzecz
  5. Spojrzał w niebo i aż zaniemówił. Natychmiast zrobił zdjęcie, w życiu nie widział nic podobnego
  6. Agata Duda i Andrzej Duda zostali przyłapani. Para prezydencka dała się ponieść, podobnych rzeczy jeszcze nie było

Źródło: RD com

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News