Spostrzegawczość i spryt są niezbędne, aby znaleźć na obrazku psa. Bez podpowiedzi udaje się tylko 3 osobom na 100

Spostrzegawczość i spryt są niezbędne, aby znaleźć na obrazku psa. Bez podpowiedzi udaje się tylko 3 osobom na 100 Źródło: .

Obrazek jest ogromną zagadką dla setek osób. Wiele z nich potrafiło się w niego wpatrywać nawet kilkanaście minut, a i tak nie wpadli na rozwiązanie. Jest banalne, a wpada na nie niewielu.

Obrazek nie wygląda na zbyt skomplikowany. Kiedy jednak przysiądziemy nad rysunkiem, pojawiają się prawdziwe problemy. Coś zaczyna nam świtać, jednak wyobraźnia potrafi spłatać figla.

Obrazek sprawia wielu osobom niesamowity problem

Statystyki pokazują, że tylko 3 osoby na 100 dają sobie radę z tą zagadką. To bardzo mało, tylko niektórzy mogą pochwalić się ponadprzeciętnym sprytem i spostrzegawczością. Takie zabawy są dla naszego mózgu bezcenne - poprawia się koncentracja, tworzą się nowe połączenia nerwowe, mózg pracuje na pełnych obrotach. Zagadki obrazkowe zaczęły w ostatnich czasach bić rekordy popularności - to prosta i szybka rozrywka.

Pora na zabawę: na obrazku ukrył się pies. Aby móc przeanalizować grafikę w całości, na końcu tekstu znajduje się w odpowiedniej rozdzielczości. Należy pamiętać, aby nie przewinąć za daleko: można tam też znaleźć rozwiązanie, a raczej nie chcemy psuć sobie całej zabawy. Na początek jednak warto poznać parę wskazówek.

Tylko niektórzy wykazali się sprytem i rozgryźli rzucone im zadanie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Warto przeanalizować każdy szczegół obrazka, obejrzeć go dokładnie z góry na dół, z lewa do prawa. W oczy powinny rzucić nam się charakterystyczne kreski rysownika. Trzeba przyznać, że starszy mężczyzna w kaszkiecie, z brodą i wąskimi oczami wygląda dość dziwnie. Przypatrzmy się jego uchu, a także oczom. Dziwnie zakończona jest również jego broda. Dość wskazówek, teraz skup się na obrazku.

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatka nagle trafiła do szpitala. Urodziła, ale... nie dziecko
2. Magda Narożna z "Pięknych i Młodych" właśnie ujawniła całą prawdę o pobiciu. Afery ciąg dalszy

Kiedy już rozgryziemy zagadkę, warto podesłać ją znajomym i rodzinie. Obserwacja, jak się męczą i to, jak proszą o jakąkolwiek wskazówkę, może być niezłą rozrywką. Wszak my już znamy rozwiązanie, niech inni postarają się teraz wykazać.

ROZWIĄZANIE - NALEŻY OBRÓCIĆ OBRAZEK:

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niewiele osób wie. Po śmierci Anna Jantar została uczczona w wyjątkowy sposób przez kultowego wykonawcę 
  2. Jak nie wykorzystasz urlopu, to wylądujesz na nim przymusowo. Masz czas do konkretnego dnia
  3. Wstrząsająca wiadomość dla wszystkich widzów TVP. Uwielbiany aktor zostanie zastąpiony przez młodszego kolegę
  4. W kościele znaleźli porzuconego psa. Obok niego był liścik, treść nie mieści się w głowie
  5. Rozwód Agaty Kuleszy jest drogą przez mękę. Niewiarygodne, co wyprawia mąż, musiała interweniować policja

Źródło: Newsner

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News