Na zdjęciu znajduje się kobieta w negliżu. Zaledwie 3% ludzi jest w stanie ją dostrzec

Na zdjęciu znajduje się kobieta w negliżu. Zaledwie 3% ludzi jest w stanie ją dostrzec Źródło: twitter,com/travelwebj

Obrazki i zagadki są uwielbiane przez szereg ludzi. Doskonale ćwiczą spostrzegawczość i kreatywność. Ten ukrywa kobietę, która jest całkowicie nago. Jednak wcale nie jest łatwo ją znaleźć. Tylko kilka procent osób jest w stanie ją dostrzec.

Obrazek, a raczej zdjęcie stworzone przez tego artystę jest dziełem sztuki i ogromną zagwozdką dla wielu osób. Na zdjęciu ukrył on kobietę, która jest w pełnym negliżu. Choć mogłoby się to wydawać proste, wcale takie nie jest. Nad obrazkiem można siedzieć godzinami a i tak nie da się jej dostrzec. Wszystko to za sprawą body paintingu.

Obrazek, który zaskakuje

Na zdjęciu widzimy przepiękną jesienną aurę: złote, żółte i pomarańczowe liście i przepiękne niebieskie liście. Jest też mur i stara brama. Nie widać jednak kobiety, która ukrywa się na zdjęciu. Wszystko to za sprawą body paintingu. Artysta pomalował kobietę tak, by ta zlewała się z otoczeniem. Przez to nie da się jej w ogóle dostrzec. Zagadka tylko dla spostrzegawczych. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jörg Düsterwald zajmuje się tą sztuką od ponad 25 lat i jest w niej, dosłownie, mistrzem. W 2008 r. zdobył tytuł mistrza body paintingu w Niemczech. Malarz ma 54 lat i od ćwierćwiecza szkoli się w tej dziedzinie malarstwa. Realizuje projekty nie tylko artystyczne, ale również komercyjne. Nie ma sobie równych, zobaczcie.

Body painting- nowy rodzaj sztuki? 

Dzisiaj grzeje: 1. Wypłynęło stare zdjęcie Jolanty Kwaśniewskiej. W ogóle nie przypomina siebie

2. Nie ma już wątpliwości, wiadomo co z Paweł Królikowskim. Doszło do niespodziewanego zdarzenia

Okazuje się, że ten rodzaj malarstwa jest uznawany za jeden z najstarszych na świecie. Już w czasach prehistorycznych ludzie malowali po swoich ciałach. Tatuaże nie są jednak uznawane za body painting, jako że pozostają na skórze na zawsze. Definicja mówi, że za body painting uznajemy tylko malowidła na skórze, które są tymczasowe i możemy je zmyć. 

Obrazek z ukrytą kobietą

 

Kolejna jego praca również jest niesamowita. Jesteście w stanie dojrzeć tu kobietę?

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy udaru mózgu. Każdy z nas powinien je znać
  2. Nie żyje legenda światowej piłki. Dwukrotnie zagrał w finale mundialu
  3. W sieci pojawiły się wstrząsające zdjęcia z domu opieki. Nie mieści się w głowie, jaka rzecz dzieje się ze schorowaną 80-latką
  4. Genialny trik na rozpoznanie prawdziwego miodu. Potrzebujesz tyko szklanki z wodą, aby poznać, czy nie zostałeś oszukany
  5. Nagle podczas porodu z kobietą stała się porażająca rzecz, natychmiast chwycono aparat. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach [ZDJĘCIE]  

źródło: Webniusy 

 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News