obrazek ma aż 12 błędów
Facebook Isolation Nation
Mateusz Sidorek - 2 Maja 2020

Obrazek ma aż 12 błędów. Tylko 3% internautów potrafi znaleźć je wszystkie

Na pierwszy rzut oka archiwalny obrazek nie przedstawia niczego nadzwyczajnego. Widzimy rodzinę, która wspólnie spędza czas. Jak się okazuje, ilustracja zawiera 12 szczegółów, które są błędami. Jak dotąd zauważyło je zaledwie 3 procent internautów. Ta zagadka stanowi prawdziwe wyzwanie nawet dla największych bystrzaków. Sprawdźcie, czy uda wam się znaleźć wszystkie niedociągnięcia.

Archiwalny obrazek z lat 50. XX wieku ponownie wywołuje duże zainteresowanie. Ta stara zagadka dzięki pojawieniu się w internecie przeżywa swoją drugą młodość. Ilustracja - tak jak w przeszłości - znów stała się zagwozdką dla wielu osób. Wszystko przez poukrywane błędy. Żeby je dostrzec, trzeba się naprawdę wysilić. Uprzedzamy lojalnie, że nie będzie to łatwe.

AdopcjaPrzyjechała do schroniska adoptować psa. Zobaczyła jednego z nich i nogi się pod nią ugięły, zaczęła płakaćCzytaj dalej

Obrazek, który pojawił się na facebookowym profilu Isolation Nation, przedstawia rodzinę, która spędza wspólny czas w salonie. Na pierwszy rzut oka w ilustracji nie ma niczego wyjątkowego. Można by pomyśleć, że to jeden z archiwalnych obrazków, jakie mogły pojawiać się w starych brukowcach. Jednak dopiero, gdy zaczniemy się wpatrywać i szukać logicznych błędów, poznamy wyjątkowość tej zagadki. Gdy znajdziecie wszystkich 12 nieścisłości, będziecie mogli przyznać, że autor wpadł na bardzo ciekawy pomysł.

Obrazek skrywa 12 błędów logicznych

Aby w pełni odkryć tajemnicę, którą skrywa obrazek, musicie spojrzeć na niego z nieco innej perspektywy. Z pewnością nie znajdziecie niczego szczególnego, jeśli nie zaczniecie przyglądać się szczegółom. Dlatego powinniście skupić się nawet na najmniejszych detalach. Większość osób znajduje średnio trzy błędy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Izabela Trojanowska zdrowieBliscy drżą z niepokoju o Izabelę Trojanowską. Chodzi o jej zdrowie, obawiają się nawrotu ciężkiej chorobyCzytaj dalej

Wszystkich 12 błędów ukrytych na obrazku jednak znajdują jedynie wybitne bystrzaki. Uprzedzamy, że nie jest to łatwe. Jednak, jeśli by wam się udało, dołączylibyście do elitarnego grona internautów. Przypominamy, że wszystkie niespójności logiczne do tej pory wyłowiło zaledwie 3 procent osób, które spróbowały rozwiązać zagadkę. W kolejnym akapicie przedstawimy wszystkich 12 elementów, dlatego proponujemy przejść do niego dopiero po tym, gdy spróbujecie znaleźć je sami. Polecamy również naszą zagadkę zaginionego pingwina.

Dzisiaj grzeje:

1. Dramatyczne poszukiwania trwały wiele dni. Niestety, porażająca prawda wyszła na jaw, ciężko powstrzymać łzy

2. Znaleziono ciało. Ujawniono już dramatyczne szczegóły, smutna wiadomość

Przedstawiamy 12 błędów logicznych, które zawiera obrazek: lustro jest zawieszone tylko na jednym łańcuszku; kominek dymi, chociaż jest elektryczny; lampa naftowa została podłączona do prądu; kot znajduje się w klatce dla ptaków; obraz na ścianie zawieszono do góry nogami; szkła w okularach chłopca są różnego kształtu; stolik kawowy nie posiada nóżek z drugiej strony; mężczyzna na kanapie czyta odwróconą gazetę; dziewczynka miesza herbatę nożem; kromka chleba nie odpowiada kształtem bochenkowi; kobieta nalewa herbatę na stół, a nie do filiżanki; czajnik z herbatą jest pozbawiony uchwytu.

Obrazy Pikio

źródło: Facebook Isolation Nation

Obrazy Pikio

źródło: Facebook Isolation Nation

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ministerstwo Zdrowia przekazało smutne informacje. Dla kilkunastu osób ostatnia doba zakończyła się tragedią
  2. Media obiegły tragiczne wiadomości. Miał miliony fanów, przegrał ze straszną chorobą
  3. "Nowy początek" żony Pawła Królikowskiego. Wyznała, jak wygląda jej życie bez męża, wzruszające
  4. TVP przekazało smutne informacje. Nie żyje ceniony Polak, był oddany katastrofie smoleńskiej
  5. Masz telefon z Androidem? Jeden błąd może sprawić, że z twojego konta znikną wszystkie pieniądze
  6. Hitowy deser bez pieczenia z 2 składników zrobisz w chwilę. Żaden sernik nie jest delikatniejszy

Ciasto bez pieczenia zrobisz w kilka minutAksamitne ciasto czekoladowe bez pieczenia zrobisz w kilka minut. Smakuje, jak z ekskluzywnej cukierni, palce lizaćCzytaj dalej

źródło: Papilot

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News