Obrazek z literą V
newsner.com
Weronika Wasiak - 2 Maja 2020

Ile liter V widzisz na obrazku? Prawie nikomu nie udaje się zauważyć wszystkich za pierwszym razem

Z pozoru niewinny obrazek w rzeczywistości potrafi nieźle namieszać w głowie. Pomiędzy białymi literami Y, umieszczonymi na czerwonym tle, znajdują się również litery V, i choć jest ich dość sporo, niewielu udaje się je dostrzec za pierwszym razem. Koniecznie spróbuj swoich sił i sprawdź własną spostrzegawczość.

Oto obrazek zagadka, na którego punkcie internauci wprost oszaleli. Nie da się ukryć, że trudności związane z podaniem prawidłowej odpowiedzi budzą dość skrajne emocje. Grono szczęśliwców, którym udaje się to w dość krótkim czasie, nie jest zbyt szerokie, dlatego zdecydowanie musisz spróbować policzyć wszystkie litery V i przekonać się, czy i ty należysz do "wyjątkowych" osób. Uprzedzamy, nie jest to łatwe.

ZwierzęZobaczyła bezdomnego kota i postanowiła mu pomóc. Po kilku dniach zauważyła, jak wielki błąd popełniłaCzytaj dalej

Ile liter V skrywa ten obrazek?

Połączenie jaskrawego koloru czerwonego ze śnieżnobiałym sprawia, że nasze oczy wprost szaleją, a na ilustrację z każdą sekundą patrzy się coraz trudniej. Nic zatem dziwnego, że niewielu udaje się rozwikłać zagadkę i prawidłowo zliczyć wszystkie litery V, jakie skrywają się pomiędzy Y. Nie jest to łatwe tym bardziej, że obie te litery są do siebie podobne, dlatego zdecydowana większość internautów potrzebuje dłuższej chwili, by móc podać odpowiedź. Pamiętaj więc, żeby nie spieszyć się i spokojnie przyjrzeć ilustracji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Oliwia BieniukOliwia Bieniuk błaga o pomoc. Chodzi o zdrowie i życieCzytaj dalej

Zdecydowanie najlepszym sposobem jest powolne "przeczesywanie" wzrokiem każdej linijki. Możesz robić to pionowo lub poziomo, dokładniej przyglądając się każdej literce począwszy od krawędzi lewej do krawędzi prawej (lub od góry do dołu). Zastanów się, która z nich znacząco wyróżnia się od pozostałych, choć przy zestawieniu akurat tych dwóch liter trudno jest mówić o wyraźnie widocznej różnicy. Jeśli twoje oczy się męczą, pozwól im chwilę odpocząć.

Dzisiaj grzeje:

1. Dramatyczne poszukiwania trwały wiele dni. Niestety, porażająca prawda wyszła na jaw, ciężko powstrzymać łzy

2. Policja przekazała dramatyczną wiadomość na temat Kacperka. Wiadomo, co mogło się stać

Gdy znów będziesz gotowy, wróć do "przeczesywania" obrazka. Jeżeli zacząłeś od góry już po chwili powinieneś dostrzec pierwszą literę V, a chwilę później kolejną. W podpowiedzi zdradzamy, że na ilustracji znajduje się tylko jeden poziomy rząd, w którym nie ma żadnej litery V, z kolei poziomych rzędów jest już całkiem sporo. Jeżeli nie jesteś pewny, czy udało ci się odnaleźć wszystkie V, niżej możesz znaleźć odpowiedź.

Obrazy Pikio

Najlepsze newsy dnia:

  1. Madonna zarażona koronawirusem? Legendarna piosenkarka wywołała burzę swoim wpisem
  2. Media zajrzały do portfela Roberta Lewandowskiego. Znalazły tam prawdziwą fortunę. Niebotyczny majątek
  3. Brał udział w poszukiwaniach Kacperka. Zdradził całą prawdę, trudno powstrzymać łzy
  4. Nie żyje gwiazda serialu, który pokochali Polacy. Przegrał z chorobą kilka tygodni po narodzinach syna
  5. Rząd znosi kolejne zakazy już od poniedziałku. Wiemy, na jakich zasadach
  6. Wlał mleko do Coca-Coli. Po 6 godzinach przecierał oczy ze zdumienia

Domowe triki nie raz okazywały się niezwykle przydatneWłożyła ryż między ręczniki i poszła spać. Zobaczyła efekt i już wiedziała, że zawsze będzie tak robićCzytaj dalej

Źródło: newsner

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News