Wśród grzybów chowa się myszka. Tylko 3% społeczeństwa potrafi ją odnaleźć w 15 sekund

Wśród grzybów chowa się myszka. Tylko 3% społeczeństwa potrafi ją odnaleźć w 15 sekund Źródło: thedudolf.blogspot.com Gergely Dudás

Obrazek wielu osobom zdecydowanie może sprawić kłopot. Jedynie 3% zgadujących znajduje rozwiązanie w mniej niż 15 sekund. Pora się sprawdzić.

Obrazek z ukrytą myszką jest świetną okazją, aby nieco się odstresować i zająć głowę czymś innym niż kolejne wiadomości o koronawirusie. Sprawdź, czy zdołasz znaleźć myszkę.

Obrazek z mnóstwem grzybów skrywa gościa

Zagadka pozwoli Ci się choć na chwilę oderwać od nudnej codzienności. Warto rozruszać swój umysł poprzez obrazki z ukrytymi projektami, krzyżówki czy też wykreślanki. Izolacja w domu potrafi rozleniwić, a zagadki umysłowe są zbawieniem na nudę.

Dziś mamy dla Was kolorową i wesołą grafikę Gergely'ego Dudása, węgierskiego artysty, który specjalizuje się w łamigłówkach bazujących na odnalezieniu ukrytego obiektu. Rysownik wprowadza nas tym razem w nieco jesienny nastrój - na polu pełnym grzybów ukryła się myszka. Psotny zwierzak wcale nie ma zamiaru zdradzić swojej kryjówki.

Znajdziesz myszkę w mniej niż 15 sekund? Szybko, przypatrz się

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Poniżej artykułu znajduje się grafika w pełnej rozdzielczości. Dzięki temu będziesz mieć okazję bardzo dokładnie przyjrzeć się każdemu grzybowi. Pod obrazkiem znajduje się drugi obrazek z rozwiązaniem, dlatego nie przewijaj strony zbyt szybko - cała zabawa będzie popsuta. Czy widzisz już myszkę? Pierwsza podpowiedź, która może Ci ułatwić zadanie: gryzoń ukrył się w górnej połowie grafiki.

Dzisiaj grzeje: 1. Wszyscy obawialiśmy się podobnych informacji. Ministerstwo zdrowia podało do publicznej wiadomości najnowsze dane
2. Ministerstwo Zdrowia podjęło pilną decyzję. Będą ograniczenia w sprzedaży leków

Druga podpowiedź jest taka: szukaj myszki nieco po lewej stronie. Potrzebujesz jeszcze jednej podpowiedzi? Gryzoń skrył się za pomarańczowym grzybem... Mamy nadzieję, że szybko znalazłeś jej łepek już po pierwszej podpowiedzi. Podziel się łamigłówką ze znajomymi, to również świetna chwila zabawy dla najmłodszych.

Fot. thedudolf.blogspot.com/Gergely Dudás

ROZWIĄZANIE ZNAJDUJE SIĘ PONIŻEJ:

Fot. thedudolf.blogspot.com/Gergely Dudás

Najlepsze newsy dnia:

  1. Główny Inspektorat Sanitarny radzi. Jak bezpiecznie kupować i spożywać pieczywo w czasie epidemii?
  2. Marcin Najman odgraża się znanemu dziennikarzowi sportowemu. Chce go bić
  3. Wszyscy obawialiśmy się podobnych informacji. Ministerstwo zdrowia podało do publicznej wiadomości najnowsze dane
  4. Ministerstwo Zdrowia nagle wprowadza zmiany. Spore opóźnienie, enigmatyczny wpis
  5. Koniec problemów z zakupami i kolejkami. Biedronka i LIDL wprowadzają nowe zasady
  6. Nie mieści się w głowie. Lidl nagle przed świętami po kontrowersyjnej decyzji Biedronki też zmieni godziny otwarcia

Źródło: Blogpspot

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News