Obostrzenia - koniec
pikio.pl
Aneta Wasilewska - 14 Września 2020

Mamy potwierdzenie, koniec obostrzeń już 19 września. Wielu Polaków odetchnie z ulgą

Obostrzenia zostaną zniesione już od 19 września. Właśnie pojawiło się oficjalne potwierdzenie w sprawie. Wielu Polaków z pewnością odetchnie z ulgą na te wiadomości.

Obostrzenia wprowadzone zostały, by zadbać o bezpieczeństwo Polaków. Sytuacja epidemiologiczna została na tyle opanowana, że właśnie podjęta została decyzja o zniesieniu uciążliwych zakazów. Z jakich nowych możliwości będą mogli cieszyć się Polacy podróżujący po Europie?

Będzie zaostrzenie zakazu dla wszystkich Polaków. Minister Zdrowia potwierdziłBędzie zaostrzenie zakazu dla wszystkich Polaków. Minister Zdrowia potwierdziłCzytaj dalej

Obostrzenia zostaną zniesione. Pojawiło się oficjalne potwierdzenie

Zgodnie z oficjalnymi informacjami, jakimi podzielił się portal wiadomosci.radiozet.pl, znikną uciążliwe zakazy. Obostrzenia dotyczące podróżowania na Litwę i do Finlandii zostają zniesione. Już od dziś Polacy, którzy wybiorą się na Litwę, nie będą musieli przechodzić obowiązkowej kwarantanny, taka sama sytuacja czeka turystów z Polski, którzy od 19 września będą podróżować do Finlandii.

- Od 14 września 2020 r. do odwołania obywatele polscy mogą przybywać z Polski na Litwę bez obowiązku kwarantanny, a także bez konieczności posiadania wyników testu na COVID-19 - można przeczytać na Twitterze Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Przypomnijmy, Litwa wprowadziła obowiązkową kwarantannę dla przybywających z Polski już 10 sierpnia. Powodem był znaczny wzrost liczby zakażeń wśród Polaków. Podczas podróżowania Litwini zachęcają, by zarejestrować się na Litewskiego Narodowego Centrum Ochrony Zdrowia Publicznego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Nastolatek rzucił się w ogień13-latek natychmiast rzucił się w żywioł, próbował ratować babcię i psa. To jednak nie koniec rodzinnej tragediiCzytaj dalej

Finlandia otwiera granice dla Polaków

- Od 19 września przestaje obowiązywać zalecenie kwarantanny dla podróżnych przybywających z krajów, w których wskaźnik zakażeń wynosi maksymalnie 25 przypadków na 100 000 mieszkańców notowanych w ciągu ostatnich 14 dni. W związku z tym wjazd do Finlandii z Polski nie będzie podlegał ograniczeniom - można przeczytać na stronie MSZ.

Dzisiaj grzeje:

1. Śmierć nadeszła nagle, 3 córki osierocone. Aktorka uwielbiana z "M jak miłość" i "BrzydUli" pogrążona w żałobie

2.Wideo - Dramatyczny wypadek na przejeździe kolejowym. Autobus wjechał wprost pod lokomotywę

3. Minister Zdrowia właśnie ogłosił, chodzi o zamknięcie szkół. Wszystko jest już jasne

Na stronie można Ministerstwa Spraw Zagranicznych można dowiedzieć się więcej na temat podróżowania podczas pandemii. Wszyscy podróżni przed wyruszeniem w drogę powinni zapoznać się ze szczegółowymi informacjami i obostrzeniami, jakie zostały wprowadzone w innych państwach.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Skandaliczne zachowanie dziennikarza TVP Info. Wyśmiewał i obrażał otwarcie, bez żadnych skrupułów
  2. Dziwne dźwięki po niewidocznej części Księżyca. Ogromna tajemnica NASA
  3. W jego życiu pojawiła się nowa kobieta. Danuta Martyniuk musiała przerwać milczenie, jest bardzo ostro
  4. Bardzo smutne, przecież Viki ma dopiero 13 lat. Ujawniono treść wiadomości, jakie dostała
  5. Mamy potwierdzenie, wprowadzono pilny zakaz. Wszystko zacznie się już w poniedziałek o 8 rano
  6. Ekspresowy przepis na ciasto drożdżowe. Robi się praktycznie samo

KobietaW ostatnich miesiącach mocno przytyła, uskarżała się na wzdęcia. Kiedy lekarze zobaczyli ogromny brzuch kobiety, natychmiast zainterweniowaliCzytaj dalej

Źródło: Webniusy

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News