Wicepremier wygadał się na żywo. Zdradził, kiedy zostaną wprowadzone kolejne obostrzenia, słuchacze zamarli
pikio.pl
Monika Majko - 13 Października 2020

Wicepremier wygadał się na żywo. Zdradził, kiedy zostaną wprowadzone kolejne obostrzenia, słuchacze zamarli

Obostrzenia w Polsce zostaną wprowadzone już w tym tygodniu, Wicepremier zdradził szczegóły podczas porannego wywiadu na żywo. Słuchacze zamarli na słowa polityka, nie spodziewali się tak szybkiej zmiany.

Obostrzenia wejdą w życie już w tym tygodniu, Polacy nie spodziewali się tak szybkich zmian. Wicepremier Piotr Gliński udzielił rano wywiadu, polityk wygadał się w audycji na żywo.

Epidemia, kiedy koniecEkspert zdradził, kiedy będzie szczyt zachorowań i koniec epidemii w Polsce. Nie ma żadnych wątpliwościCzytaj dalej

Obostrzenia w Polsce - Wicepremier zdradził szczegóły

Wicepremier Piotr Gliński pojawił się jako gość na antenie stacji RMF FM, polityk odpowiedział na pytania dziennikarza, m.in. o trwającą pandemię koronawirusa. Polityk ujawnił, że dodatkowe obostrzenia zostaną wprowadzone już w czwartek 14 października br., tak szybkiej zmiany nikt się nie spodziewał.

- Wicepremier @PiotrGlinski w #RozmowaRMF: Kolejne obostrzenia w czwartek - przekazała na Twitterze stacja RMF.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wszystkich Świętych pilny apel były minister zdrowiaWażny apel b. ministra zdrowia. Chodzi o 1 i 2 listopada, wielu Polaków będzie wściekłychCzytaj dalej

Podczas ostatniej konferencji, 11 października, premier Mateusz Morawiecki ogłosił powrót godzin dla seniorów. Mają obowiązywać od czwartku. Wyjawił także, że najpóźniej w ten piątek zostaną ogłoszone kolejne rządowe decyzje. Dziś, opierając się na słowach Piotra Glińskiego, możemy spodziewać się przedstawienia następnych ogólnopolskich zakazów w czwartek.

- Godziny dla seniorów będą obowiązywać od czwartku następnego tygodnia i też w czwartek, najpóźniej w piątek poinformujemy o kolejnych naszych decyzjach - mówił premier podczas konferencji.

Dodatkowe obostrzenia pojawią się już w czwartek

Wicepremier Gliński zapowiedział jednak, że polski rząd nie ma w planach wprowadzenia kolejnego ogólnokrajowego lockdownu. Jak wskazuje polityk, takie rozwiązanie było konieczne w początkowej fazie rozwoju pandemii, teraz jednak jest zupełnie nieopłacalne w kontekście walki z pandemią.

Dzisiaj grzeje:

1. Zauważyłeś u siebie podobne objawy? Oznaczają, że mogłeś mieć koronawirusa, trzeba wiedzieć

2. Szkoły zostają zamknięte. DGP: Bunt dyrektorów polskich szkół, zawieszają pracę

3. Niewiarygodne doniesienia. Godziny dla seniorów są tylko pretekstem, media ujawniają całą prawdę

- Nie chcielibyśmy lockdownu, koszty są znacznie większe, niż korzyści. Skutki uniemożliwią inwestowanie w służbę zdrowia. [...] To nie jest rozwiązanie, które pomoże w perspektywie 2-3 miesięcy poradzenie sobie z epidemią, my wtedy musieliśmy to zrobić, ponieważ system zdrowia i zabezpieczenia nie był gotowy - przekazał Piotr Gliński.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowe zmiany w szkołach. Trzeba się przygotować, ważne informacje dla uczniów i rodziców
  2. Kamil Stoch bezlitośnie zgasił internautę. Genialna riposta skoczka (FOTO)
  3. Lekarze nie mają już wątpliwości. Plotki się potwierdziły, doskonała informacja ws. koronawirusa
  4. Niestety, nie żyje kolejny pedagog zarażony koronawirusem. Nauczycielka miała tylko 45 lat
  5. Polki dostaną po 10 451 złotych "na rękę" od państwa. Dotyczy ponad 70 tysięcy kobiet, lepiej sprawdzić
  6. Robisz wszystko według przepisu, a ciasto ciągle pęka? Ania Starmach wyjaśnia jaki błąd masowo popełniają Polacy

Ślub na wesołoMłoda para nagle odwróciła się od ołtarza i wtedy się zaczęło. Powalające sceny w kościele, mało kto się spodziewałCzytaj dalej

Źródło: RMF 24

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News