Sieć zapełniła się krytycznymi komentarzami Żydów o Polakach

Sieć zapełniła się krytycznymi komentarzami Żydów o Polakach Źródło: .

Tak ostrego ataku Żydów na Polskę jeszcze nie było. Na pro-izraelskim fanpejdżu "Stand With Us" przekroczone zostały wszystkie granice dobrego smaku. Polacy wyzywani są od najgorszych.

Trwa nagonka na Polskę w pro-izraelskich mediach. Na facebookowym fanpage'u organizacji "Stand With Us", który obserwuje ponad milion osób, pod zamieszczonym artykułem z Timesofisrael.com rozpętało się prawdziwe piekło w komentarzach.

Mocne słowa Morawieckiego

ZOBACZ TAKŻE: Izrael oskarża Polskę! "Nie mogą przestać nam ubliżać" W artykule przytoczone zostały słowa polskiego premiera Mateusza Morawieckiego, na łamach którego szef rządu stwierdził, że także niektórzy żydzi byli oprawcami, a wielu Polaków pomagało w czasie wojny ich "żydowskim braciom i siostrom". To co wypisywali Żydzi o polskiej historii i postawie Polaków w trakcie II wojny światowej budzi trwogę.

Żydzi atakują Polskę

ZOBACZ TAKŻE: Szokująca decyzja Izraela! "To nie było ludobójstwo" - Nie jedź do Polski, nie wydawaj swoich pieniędzy w tak chorym kraju - napisała jedna z internautek. Pojawiły się też groźby. Żydzi chcą całkowitej alienacji naszego kraju - muszą być zupełnie wyobcowani, wyrzuceni z UE, a USA nie powinna być dla nich partnerem handlowym - czytamy w komentarzu zamieszczonym na "Stand With Us".  - Polacy to gówno - obraża nas inny. - To są pojeby - dodaje inny. Źródło: Facebook.com/Stand With Us

Następny artykuł